Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
06.06.2017 - 23:04
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Poyraz, Okul ve Sağlık Ocağı sorununu bitireceğiz

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Ulubatlı Hasan Caddesi’ne kurulan sokak iftarında Çamlık, Mehmet Akif ve Hamidiye Mahalle sakinlerine müjdeyi verdi

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Haber/foto: Mehmet Dursun/Güncelposta/Çekmeköy

Çekmeköy Belediyesi, her gün Çekmeköy’ün farklı bir sokağına kuruduğu iftar sofralarıyla yüzlerce kişiyle buluşuyor. Ulubatlı Hasan Caddesi üzerinde kurulan sokak iftarına  Hamidiye Mahallesi ve Mehmet Akif Mahallesi başta olmak üzere çevre mahalle sakinlerinin yanı sıra Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve mahalle muhtarı katıldı.

İftarda bir konuşma yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz  “Daha önce biliyorsunuz ki iftar programlarımızı Ulus Pazarı meydanında veriyorduk. O meydanı İnşallah okul yapıp siz vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bu mübarek Ramazan ayında Çamlık, Hamidiye ve Mehmet Akif Mahallemizin okul ve sağlık ocağı sorunlarını bitireceğimizin müjdesini buradan veriyorum. Bizler bugün bu sokarlarda rahatlıkta iftarımızı açabiliyorsak bunu 15 Temmuzda şehit olan ve gazi olan kardeşlerimize borçluyuz. Bunu unutmayacağız ve unutturmayacağız. Allah her birimize rahmet eylesin.”dedi.

Etiket: Çekmeköy, çamlık, hamidiye, Mehmet akif mahalleri, Ahmet poyraz


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :