Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.10.2017 - 20:36
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çekmeköyspor, altyapıya önem veriyor

Çekmeköy Spor Kulübü altyapısındaki sporcular ile geleceğin sporcularını yetiştirmeye devam ediyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

guncelposta.com

Yakın zamanda idarede bir kan değişimi yaşanan Çekmeköy Spor Kulübü Teknik Direktör Necmi Erenoğlu, U14 Antrenörü Celal Erkan, Kaleci Antrenörü Kerem Giray Dursun,  Spor Okulları Antrenörü Mücahit Özdemir ve U16 Salih Uzun’a emanet.

U 14 VE U 16  TAKIMLARI İKİDE İKİ YAPTI

U14 Antrenörü Celal Erkan altyapı ile ilgili bilgiler verdi. Erkan, “Kulüp Başkanımız Murat Yıldırım başta olmak üzere teknik heyetimiz tarafından yaptığımız genel değerlendirme ile, kapasiteleri üst seviyede olan minik kardeşlerimizin seçmelerini yaptık ve 2017–2018 sezonuna hazırlandık. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi düşünüyoruz ve lige hazır olduğumuzu yaptığımız 2 maçtan 6 puan alarak gösterdi. Aynı başarıyı U 16 takımımız da göstererek 2 maçta 6 puan almayı başardı.

İLK AMACIMIZ SPORU SEVDİRMEK

Kısa bir açıklama yapan Teknik Direktör Necmi Erenoğlu ise göreve yeni geldiklerini ve başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Erenoğlu: Altyapıda 114 Öğrencimiz var. Bu öğrencilerimizi yaz okulu takımları ile yarışmacı takımlar olarak ikiye ayırdık. Amacımız sporcularımızı mental açıdan en ileri seviyeye çıkarmak.  Burada önceliğimiz çocuklarımıza sporu sevdirmek ve kötü alışkanlıklardan uzakta tutabilmektir. Kulübümüz üyelerimizin verdiği aidatlar ile yönetiyoruz. Kulübümüzün belli bir bütçesi var ve onu aşmak istemiyoruz.  Burada Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’ın destekleri çok büyük. Kendisine kulübümüz adına teşekkürlerimizi sunuyorum.”şeklinde konuştu.

Haber&foto: Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :