Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.11.2017 - 11:31
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Halis Gerbaga, CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı

CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Halis Gerbaga Çekmeköy İlçe binasında bir basın toplantısı düzenledi

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Çekmeköy

CHP’de İlçe Başkanlıkları kongre heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Çekmeköy’de de durum aynı. Halis Gerbaga Çekmeköy İlçe Başkan adaylığını açıkladı. Kalabalık bir topluluğa seslenen Gerbaga, adaylığını açıklayarak bir durum değerlendirmesi yaptı.

SİYASET BİR SİNERJİ  İŞİDİR

Gerbaga şunları söyledi: “Mevcut İlçe Başkanımız Sayın Hüseyin Kızıldaş’a teşekkür ediyorum. Başkanımız çok dürüst ve iyi bir siyasetçidir. Ama yönetimindeki eksikliklerini de bir kardeşi olarak söylemek zorundayım. Siyaset bir ekip işi bir sinerji işidir. Ekibiniz güçlü olmadığı takdirde iyi bir siyaset üretemezsiniz. Çekmeköy’e yeni bir soluk getirmek, küskünleri barıştırmak için adaylığımı buradan açıklıyorum.

Herkes şunu iyi bilmelidir ki bu Parti hiç kimsenin babasının malı değildir. CHP halkın partisidir. Hepimizin partisidir. Burası bizim evimizdir. Başkanlığa seçildiğim taktirde esnafından yerel basınına sıfır sorun ile barış içerisinde birlikte yürüyeceğiz. Ben ekibime güveniyorum. Önce CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığına ardından da yerel seçimlerde Çekmeköy’ü alacağımıza inanıyorum” dedi.

Haber&foto: Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :