Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.01.2018 - 12:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çekmeköy Nişantepe’ye spor parkı

Çekmeköy Belediyesi, Anadolu Yakası’nın kişi başına en çok yeşil alan düştüğü Nişantepe Mahallesi’nde bir Spor Parkı hizmete açtı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Çekmeköy

Çekmeköy Belediyesi, Nişantepe Mahallesi’nde yaptığı spor parkında;1 futbol sahası, 2 Basketbol sahası ve egzersiz aletleri bulunuyor. Ayrıca parkın etrafı 600 adet ağaç ve bitkiyle süslendi.

BU PARKI ÇOCKLARA EMANET EDİYORUM

Programda çocuklar ile özel olarak ilgilenen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyaz kurdele kesiminden önce kısa bir konuşma yaptı. Poyraz şunları söyledi. “Bu parktan mahalle halkımızın yanı sıra Emlak Konut İlk ve Ortaokulu, Nişantepe İlk ve Ortaokulumuzda faydalanacak. Bu güzel parkın yapımında emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

ÇEKMEKÖY’ÜN EN DEĞERLİ MAHALLESİDİR

Bugün Nişantepe Mahallemiz, oturmak için gezmek için yaşayabilmek için en değerli mahallelerden bir tanesi oldu. Böyle güzel bir mahalleye, böyle güzel bir parkımız da helali hoş olsun. Gerçekten bu da Çekmeköy’ün önemli parklarından bir tanesi oldu. İnşallah bu parkı çocuklar size emanet ediyoruz. Bakın biz bir daha geldiğimiz zaman size bu parkı emanet ettiğimiz gibi görmek istiyoruz. Size feda olsun. Siz çünkü geleceğimizsiniz. Parkımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun”.

Açılış programına Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Nişantepe Mahalle Muhtarı Yakup Baydar ve vatandaşlar katıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :