Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.03.2018 - 12:20
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ömerli’ye UEFA standartlarında futbol sahası

Çekmeköy Belediyesi, Ömerli Görsel Sanatlar Merkezi restore ederek ilçe halkının hizmetine sunuldu. Açılışta, Başkan Poyraz yeni müjdeler Verdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta / Çekmeköy-Ömerli

 

Belediye ekiplerince yeniden projelendirilerek modern bir yapıya kavuşturulan Ömerli Görsel Sanatlar Merkezi, 700 metrekare alana, 4,5 metre tavan yüksekliğine ve 500 metrekare masa alanına sahip. Yapılan çalışmalarla tesise modern ses ve görüntü sistemleri, ısıtma-soğutma havalandırma üniteleri, kulis, emzirme odası, gelin odası 75 metrekare sahne ve mutfak inşa edildi.  400 kişilik yemekli  düğün kına ve nişan organizasyonlarının yapılacağı görsel sanatlar merkezi 750 kişinin konferans, sinema ve tiyatro takip edebileceği bir mekana dönüştürüldü.

 

 

ÖMERLİ MAHALLESİNE DEV YATIRIMLAR

 

Açılışta konuşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Bu tesisin içinde bulunduğu alana büyük bir spor kompleksi yapacağız. İhale aşamasına gelen spor tesisi projesi tamamlandığında yerli ve yabancı bir çok spor kulübünün kamp yapmak için kullanacağı bir tesis halini alacak. İçerisinde 64 kişilik konaklama tesisi, 3 halı saha,1 adet UEFA kriterlerine uygun futbol sahası, sauna, hamam, fitnes salonu restoran ve kafeterya bulunduracak tesisler 40 bin metrekare üzerine inşa edileceğiz” dedi.

 

 

Poyraz “Ayrıca, bu hizmetimizin devamı olarak yine Ömerli, Hüseyinli, Sırapınar ve Koçullu Mahallelerimizi kapsayacak ortak bir noktaya,  köy konağı inşa edeceğiz.” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :