Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.04.2018 - 13:56
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tatil köyü gibi spor merkezi

Çekmeköy ormanlarıyla iç içe bir tatil köyü andıran Mayadrom Spor Center, ozanla temizlenen hijyenik havuzları, doğası ve kaliteli hizmetiyle Anadolu Yakası’nın en iddialı spor merkezi haline geldi

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta / Çekmeköy

 

Tesiste basketbol sahası, tenis kortu, bir açık bir kapalı yüzme havuzu var. 

1.200-1500 kişilik bir üye skalası olan Mayadrom Spor Center, Doğal orman ve yeşilin içerisinde 6.200 metrekare açık ve kapalı alana sahip, Anadolu Yakası’nın iddialı spor merkezidir.  Mayadrom Spor Center üyeleri spor yaparlarken güneş ve doğa manzarasından olabildiğince faydalanabiliyorlar.

 

HANGİ EGZERSİZLER PAILIYOR?

 

Hergün ozonla temizlen açık ve kapalı havuzlarında yüzebildiğiniz gibi uzman eğitmenler eşliğinde grup dersleri olarak, Rumba-Zumba, Pilates, Aerobik ve toplu egzersizler de katılabilirisiniz. Bireysel olarak da, aletli aletsiz plates, çok fonksiyonlu antrenmanlar. Kros, kardio ve box ringi, Kick Box ve Mai Tai Sporu dersleri gibi derslerden yararlanabiliyorsunuz.

 

ÇALIŞMA SAATLERİ 07:00/ 22:00

 

Sabah saat: 07:00’de tesisis açılıyor ve akşam saat: 22:00’de kapanıyor. Gündüz ve akşam olarak dönemleri de var. Gündüz gelmek isteyen üyeler sabah gelip öğle  sonra saat 15:00’de kadar. Sınırsız üyeliğe sahip birisi ise sabah gelip akşam kapanışa kadar kalabiliyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :