Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.06.2018 - 14:21
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çekmeköy'de şehit yakınları ve gaziler unutulmadı

Çekmeköy Kaymakamlığı’nın her sene düzenlediği geleneksel hale gelen şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri onuruna düzenlenen iftar programı bu sene de gerçekleşti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Çekmeköy

Çekmeköy Belediyesi 7 Tepe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen İftar Programı İlahi eşliğinde sema gösterisi ile başladı. Programda Konuşan Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü, “Bizlerin bugün rahat bir şekilde oturup konuşabiliyorsak, Ramazan’ın güzelliklerini yaşayabiliyorsak bunlar için en çok borçlu olduğumuz insanlarımız aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizdir. Ben bütün şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyorum. Kahraman gazilerimize sıhhat ve afiyetler diliyorum. Şimdiden mübarek Kadir gecenizi tebrik ediyorum, yine mübarek Ramazan Bayramı’nda görüşemezsek Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Rabbim bütün şehitlerimizden, şehit ailelerimizden, gazilerimizden razı olsun” dedi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız ve eşi Nur Kansız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selamettin Ermiş, Çekmeköy Garnizon Komutanı V. Piyade Yüzbaşı Kubilây Arıcı, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Hakan Bahadır, CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Hüseyin Kızıldaş, Milliyetçi Hareket Partisi temsilcileri, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Şemseddin Yalçın, daire amirleri, muhtarlar, dernek başkanları, STK başkanları ve basın mensupları katıldı.,

Program Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Ardından okunan akşam ezanı ile iftar yapıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :