Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.01.2019 - 15:19
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çekmeköy Belediyesi gazetecileri yine unutmadı

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, 10 Ocak çalışan gazetecilere günü sebebiyle bölgede faaliyet gösteren basın mensupları kahvaltılı bir programda misafir etti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Çekmeköy

Kahvaltılı programa, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı ve Basın Yayın Müdürü Nevzat Hartomacıoğlu katıldı. Çekmeköy Belediye binasında gerçekleşen programa; bölgeyi iyi tanıyan, yazı ve haberleri ile 10 yıldır belediye çalışmalarını yakından takip eden usta gazeteciler katıldı.

TEKRAR ADAY OLMA SÜRECİ

Samimi bir havada gerçekleşen kahvaltıda Başkan Poyraz gazeteciler ile tek tek ilgilendi. Gazeteciler gününü tebrik ederek söze başlayan Başkan Poyraz  konuşması şu şekilde oldu. “10 yıl Çekmeköy’e hizmet edebilme şerefini yaşamış biri olarak karşınızdayım. Bu süreçte ilçemize faydamız dokunmuş, partimize yük değil, partimizin yükünü alan kişiler olabildiysek ne mutlu bize. Adaylık sürecinde Sayın Cumhurbaşkanımız birkaç kere anket yaptırmış, yerelde tecrübeli milletvekilleri tebdili kıyafet gelip mahallelerle de vatandaşla konuşmuş.  Bizim bunlardan daha sonra haberimiz oldu. Sonuç olarak vatandaşımız samimiyetimizin farkında olduğu için adaylık süreci böyle gelişti,” dedi.

YENİ DÖNEM PROJELERİ

Konuşmasında Çekmeköy için yeni projeler hazırlandığını belirten Başkan Poyraz, “Önümüzdeki ay ilçemiz için planladığımız yeni projelerimizle karşınızda olacağız. İstanbul’un doğası ile ünlü yeşil ilçemizde vatandaşlarımız için çok güzel yeşil alanlar oluşturacağız. Bunların hazırlıklarını yapıyoruz” diyerek konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından Basından sorumlu Belediye Başkan yardımcısı Fatih Sırmacı, belediye adına basın mensuplarına çam sakızı çoban armağanı hediyelerini takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedir?


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :