Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.03.2019 - 01:03
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emine Sipahi Çekmeköylü kadınlarla seçim startı verdi

DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi’nin eşi Emine Sipahi, partili kadınlarla kahvaltıda bir araya gelip seçim startı verdi. Kahvaltıda bir konuşma da yapan Emine Sipahi, ‘Biz kadınlara çok iş düşüyor. Birlikte çalışıp başaracağız’ dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta/Çekmeköy

Taşdelen’de düzenlen kahvaltıda Emine Sipahi’ye DP Kadın Kolları Başkanı Sülbiye Ekşisara ve Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi’nin Siyasi Danışmanı Özlem Hatice Şenver eşlik ederken Emine Sipahi burada bir konuşma gerçekleştirdi. Seçimi kazanma konusunda kadınlara çok iş düştüğünü belirterek, “Sokak sokak, ev ev dolaşıp çalmadık kapı bırakmayalım. Ev hanımlarına ve eşlerine projelerimizi tek tek anlatalım. Bu seçimi kazanmak bizlerin de elinde. Hepinize çok güveniyorum. Birlikte çalışıp, birlikte kazanacağız” diye konuştu.

Kahvaltının sonlarına doğru partili kadınların yoğun talebini kıramayan Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi de kahvaltıya katılarak kısa bir konuşma gerçekleştirdi.  Kadın Kolları üyelerine ve eşi Emine Sipahi’ye destek vermek için kahvaltıya dail olduğunu belirten Sipahi, “ Bu seçimi alırsa kadınlarımız alacak. Hepimize çok iş düşüyor. Vatandaşa yapacağımız kira yardımı, kadınlara evde iş imkanı gibi projelerimizi halka anlatırsak bu seçimi çok rahat kazanırız. Hepinize güveniyorum” dedi.

Kahvaltı sonrası ise Emine Sipahi, DP Kadın Kolları üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek seçim startı verdi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :