Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.03.2019 - 01:26
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sipahi, Muhtar adayları ve site yöneticileriyle buluştu

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, öğle yemeğinde muhtar ve muhtar adaylarıyla; akşam yemeğinde ise site yöneticileriyle bir araya gelip destek istedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Çekmeköy

 

Çekmeköy’de dengeleri alt üst eden Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, olağanüstü bir performans sergiliyor.

 

 

Günün yaklaşık 20 saatini seçim çalışmasıyla geçiren Sipahi, rüzgarı arkasına almış gidiyor. Sipahi, öğle yemeğinde 650 kişilik muhtar ve muhtar adayı grubuyla bir araya geldi. Sipahi'nin davetiyle Dedo Köfte Restoranda düzenlenen öğle yemeğine katılım sağlayan muhtar ve muhtar adaylarına Sipahi, projelerini anlatıp destek istedi.

 

 

 

SİTE AİDAT YÜKÜNÜ HAFİFLETECEĞİM

Akşam yemeğinde ise Laila Düğün Salonu'nda site yönetici başkanları ve eşleriyle bir araya geldi. Yoğun katılımın sağlandığı davete  iştirak eden site yönetici başkanları ve eşlerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Sipahi, katılımcılara projelerinden bahsetti. Sitelerin yeşil alan ve park düzenleme yükünü artık belediye başkanı olduğunda kendilerinin üstleneceğini belirten Sipahi," Belediyeler; mahalle, cadde ve sokaklarda yaptığı düzenlemelerden siteleri mahrum bırakmaktadır. Bu da site sakinlerine aidat yükü olarak geri dönmektedir. Bu düzene başkanlığımız döneminde son vereceğiz" dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :