Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Özlem Ekşi Bıçakcı

          ozlemeksi@hotmail.com
         DIŞ POLİTİKADA FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK

Bombalar, terör saldırıları durdu, ortalıkta yaz rehaveti var, peki gerçekten öyle mi? Hayır patlayacak kaos ortamına son sürat ilerliyoruz. Fırtına öncesi sessizlik.

Bakın, iktidarın güç, başkanlık, referandum gündemlerinin yoğunluğundan, yanı başımızda oluşturulan Kürt Devleti’nin sinyalleri engellenemiyor. Bakanların, müsteşarların sözlü notalarından ileri geçemiyoruz çünkü konjonktür olarak siyasi olarak sıkıştırılmış durumdayız. Acil önlem alınmazsa; Kürt ve Türkler ciddi bir karşılıklı krize sokulacaktır ve bunun sonucunda ölümler kaçınılmaz olacaktır.

Son zamanlarda IKYB Liderinin pervazsız BARZANİNİN, EYLÜL AYINDA YAPACAKLARI bağımsızlık referanduma dikkatler çekiliyor. Çatışma olması istenmiyorsa BAĞDAT VE BÖLGESEL güçlerle diyalog içinde bağımsızlık ilan edilecektir beyanları ile TÜRKİYE tehdit edilmektedir.

YANİ; Barzani: ya bizi tanırsınız yada ABD’nin verdiği silahlarla hatta Rusya’nın da desteği ile sizle savaşırız diyor.

25 Eylül 2017’de referandumu yapacaklar yalnız KÜRT DEVLETİ’NİN bağımsızlığını bence hemen ilan etmeyeceklerdir. Ama uluslararası alanda yasal zeminini hazırlayacaklar. Bölgede İRAN ve özellikle Türkiye’nin terörle, tekrar kana bulandığı yeni bir kaotik dönemde bağımsızlığını ilan edeceklerdir. Tahminin bu dönem: 2019 Seçimlerinde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığı devralacağı yıl olacaktır.

Bu arada küresel güçler yeni bir gezi olayı yaratarak ortalığı karıştıracaktır. Bu karışıklık içinde AVRUPA, İNSAN HAKLARI SÖYLEMLERİ ile bağımsızlığı tanıyacaktır. Taşlar şimdiden yerine diziliyor. HÜKÜMETİMİZ! DIŞ POLİTİKA’YA AMAN DİKKAT AMAN!!!!!!

Yorum Ekle


İslam toplumunda KADINLAR!!! Kayıp giden 11 genç güzel Bu sapkın zihniyet kim dur diyecek? Zeytin Dalı Operasyonu Filistin zulmü vicdanlara takıldı Ruslara bulaşma, Araplarla dalaşma Dış Politikada Fırtına Öncesi Sessizlik Kadınlar, Ses Verin Ses! Planlı bir dış politikaya ihtiyacımız var Küdüs, kanayan yara