Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Özlem Ekşi Bıçakcı

          ozlemeksi@hotmail.com
         FİLİSTİN ZULMÜ VİCDANLARA TAKILDI

Kudüs’ün İsrail başkenti olması, buna Türkiye’nin önderliğinde, uluslararası platformda savaş açması, ses buldu. BM kararları doğrultusunda, ABD’nin bütün tehditlerine karşın, kabul edildi. Hukuki olarak, bir yaptırım olmayacak Amerika’ya ama dünya bu karar karşı durdu. Filistin zulmü, vicdanlara takıldı.

Müslüman coğrafyasının en zenginleri SUUDLAR. Bu aile, Arap baharının dokunulmaz ülkesi. ŞERİATLA yönetilen, halkın aç ve biat ettiği ülke. 1945’te başkan Roosevelt’in Suudi Kral’a “bize petrolünü ver, aileni sonsuza kadar Arabistan’ın başında tutayım” demesi bu ittifakı günümüzde bize anlatmaktadır. Suudiler milyar dolarlık silah alımlarıyla Amerika kasasını doldurmaktadır ve dini satmaktadır.

Dünyada İslamiyet’in, terör dini olarak algılanmasında, bu ailenin etkisi büyüktür. Bütün radikal dincileri finanse ederler, tabi arkalarında küresel güçler. Bugün Kral Selman tam bir Trump destekçisi. 308 milyar dolarlık silah anlaşması yapıldı karşılığında, İngiltere destekli prenslere darbe yapılıp, hapsedildi ve oğlunun gelecekteki krallığı garantilendi.

Ne Kıbrıs’ı, ne de Filistin’i tanımayan, Müslüman ama en büyük düşman bu coğrafya da Suudlar diyebiliriz. Niye Müslümanlar hep ölüyorun cevapları işte. DÜŞMAN İÇERİDEYSE, KAPI KİLİT TUTMAZ OĞUL….

Yorum Ekle


İslam toplumunda KADINLAR!!! Kayıp giden 11 genç güzel Bu sapkın zihniyet kim dur diyecek? Zeytin Dalı Operasyonu Filistin zulmü vicdanlara takıldı Ruslara bulaşma, Araplarla dalaşma Dış Politikada Fırtına Öncesi Sessizlik Kadınlar, Ses Verin Ses! Planlı bir dış politikaya ihtiyacımız var Küdüs, kanayan yara