Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Özlem Ekşi Bıçakcı

          ozlemeksi@hotmail.com
         ZEYTİN DALI OPERASYONU

Ve beklenen harekat başladı. Türkiye tekrar Suriye topraklarında.  ARAP baharıyla küresel güçlerin, kana buladığı Müslüman coğrafyasının şimdilik son durağı Suriye.  Ülke arap- kürt –türkmen demeden birbirine kırdırılıyor.  Afrin ve kobani de, Amerikanın desteği ile 3 yıldır bölgede kürt teröristlerce etnik temizlik yapılıyor ve bölgede hakimiyet ypg- daeş gibi grupların elinde tabiki bu sayede Amerika ve Avrupa ucuz petroli kazanıyor.

BM’ nin 51. Maddesine göre, meşru müdafa hakkını kunlanarak AFRİN’E girdi. Amacımız, teöristleri sınırımızda imha etmek ve SURİYE’nin toprak bütünlüğüne sahip çıkmak.

Amerika’nın suriye politikası çökmüş durumda. Suriye için, bölgede IRAN TÜRKİYE VE RUSYA anlaşmış durumda fakat bunun karşı atağı olacaktır.

Bölgede, Amerika ve Rusya’nın kapışması ve ters düşmesinin yarattığı boşluğu, SN. Cumhurbaşkanı iyi kunlanmıştır. YOKSA  yıllardır bize bölgede değnek sallatmadılar. AFRİN SONRASI MÜNBİÇ ile bölge teröristlerden temizlenmesi ile Türkmen ve Arap gruplar rahat bir nefes alacaktır. TSK’nın özel olarak yetiştirilen birlikleri ile orada tekrar askerimiz bir destan yazacak ve pkk lanetini yok edecektir. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; kendi göbeğimizi kendimiz kesiyoruz…..

Yorum Ekle


İslam toplumunda KADINLAR!!! Kayıp giden 11 genç güzel Bu sapkın zihniyet kim dur diyecek? Zeytin Dalı Operasyonu Filistin zulmü vicdanlara takıldı Ruslara bulaşma, Araplarla dalaşma Dış Politikada Fırtına Öncesi Sessizlik Kadınlar, Ses Verin Ses! Planlı bir dış politikaya ihtiyacımız var Küdüs, kanayan yara