Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
25.12.2016 - 23:20
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeni Metropol Gazetesi 10.Yılını kutladı

İstanbul Anadolu Yakası yerel gazetelerinden Yeni Metropol, kuruluşunun 10.Yılını yemekli bir programla kutladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Haber&foto: Mehmet Dursun/Güncelposta Gazetesi

Yeni Metropol Gazetesi’nin, 10.yıl gecesi ve 15 Temmuz Şehitleri Anma gecesi, Ümraniye İlmira Semazen salonda gerçekleşti. Gazetenin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Boydak’ın öncülüğünde, Edebiyatçı Yazar Veli Dalbudak’ın sunumuyla gerçekleşen programa 15 Temmuz Gazisi İlhami Çil, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ile Mahmut Eminmollaoğlu, Üsküdar Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Esat Kalay, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Bilgin, Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi ve önceki dönem AK Parti Çekmeköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Aşık, Ümraniye Çekmeköy, Ataşehir İlçe Ana Kademe ve Kadın Kolları Teşkilatları, İşadamları, STK Temsilcileri ve gazete okurları katıldı.

DOĞRU HABERCİLİK PEŞİNDEYİZ

Açılış konuşmasını yapan Gazetenin Sahibi Mahmut Boydak konuşmasında şunları söyledi. “Bildiğiniz üzere yerel gazeteciliğin zorlukları olduğu gibi iyi tarafları da var. İyi tarafından baktığımızda sizin gibi değerli dostlarla birlikte olmanın onurunu yaşıyoruz. Biz bugün burada gazetemizin 10 yıl gecesi ve 15 Temmuz Şehitlerimizi anma programı için bir aradayız. Yeni Metropol Gazetesi olarak tarafsız, doğru habercilik yapmaya özen gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz. Tekrar hepinize hoş geldiniz diyor, gecemizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

YEREL MEDYA ÇOK ÖNEMLİDİR

Geceye katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Mahmut kardeşim bu konuda bizden destek isteyince bizde hay hay dedik. Sonuç itibariyle medya görevi yapan Mahmut kardeşimize hem desteğimizi göstermek hem de 15 Temmuz Şehitlerimizin anılmasına vesile olunması münasebeti ile böyle bir hizmetin içinde olacağımız seve seve ifade ettik. 15 Temmuz’u konuştuğumuz zaman dilimlerinde bütün duygularımız tavan yapıyor. Ama ben önce toplanmamıza vesile olan Mahmut Boydak kardeşimin bu 10. yılını kutluyorum. Daha nice 10 yıllara ulaşmasını temenni ediyorum. Yerel medya bölgede yaptığımız çalışmaların insanlara ulaşımı adına çok önem taşıyor” şeklinde konuştu.

Gecenin sonunda Yeni Metropol Gazetesine destek verenlere onur plaketi takdim edildi


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :