Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.02.2017 - 00:28
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Belediyesi’nden emniyete 28 araç

Ümraniye Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne sahada kullanmaları için 24 araç ile 4 motosikleti ruhsatları ile birlikte hediye etti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Haber&foto: Mehmet Dursun

Ümraniye Belediye Binasının bahçesinde gerçekleşen törene, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Hakan Torun, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz katıldı.

Başkan Can Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Hakan Torun’a araçların anahtarlarını telim etti.

28 ARACI HEDİYE EDİYORUZ

Teslim töreninde konuşan Başkan Hasan Can şunları söyledi, “Belediye olarak Ümraniye’deki kolluk gücümüze şehrimizin ve ülkemizin güvenliği açısından, hem trafikte hem de asayişte karşılaştıkları sorunları minimum seviyeye indirmeleri için bu araçları hediye ediyoruz. Burada gördüğünüz 24 tanesi binek, 4 tane de motosiklet olmak üzere 28 aracı her yıl veriyoruz. Hayırlı olsun, Allah kazadan beladan korusun diyoruz” dedi.

DUALARIMIZ POLİS TEŞKİLATIMIZLA

Araçları teslim alan Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Hakan Torun, “15 Temmuz darbe girişimde milletimizin duasıyla polis teşkilatı milletinde aldığı lojistik destekle, dua ile bu darbe girişimini önleyen bir teşkilattı. Bunun bir benzerini sayın belediye başkanımız yine Ümraniye Emniyeti olarak bize destek verdi. Bu desteği verdiği için şahsım ve personelim adına çok çok teşekkür ediyoruz, Başkanımız Hasan Can’dan Allah razı olsun” şeklinde konuştu. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :