Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.03.2017 - 23:34
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dün hayal edemediklerimizi bugün yapıyoruz

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, belediye çalışanları ile bir araya geldi. Can, ‘Dün hayal edemediklerimizi bugün gerçekleşmiş görüyoruz’ dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Ümraniye

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, belediye personeline yaptığı konuşmasında, “Her seçim öncesi belirli periyotlarla bir araya geliyoruz. Hep birlikte sahaya iniyoruz, ev ev geziyoruz” dedi. 15 Temmuz darbe girişimini belediye çalışanlarına ayrıntılarıyla anlatan Başkan Hasan Can, “Milletimize şükran borçluyuz. Milletimiz kahramanlık destanını o gece bir kez daha yazdı. Elbette bu kahramanlığın bir komutanı bir önderi vardı. O da şüphesiz Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır” dedi. O gece Allah’ın ölüm korkusunu milletin kalbinden aldığını ve Fetönün kurumlara nasıl sızdığını anlatan Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumunun öneminden ve Cumhurbaşkanlığı-Hükûmet Sistemi’nden bahsetti. 

               

Türkiye daha güçlü daha büyük daha istikrarlı olacaktır

Başkan Hasan Can: “80 senede bu ülkeye yapılanın son 15 senede 4-5 katı hizmet yapılmıştır. Dünyanın en büyük ve son teknoloji projeleri yapıldı. Bunları hayal bile edemiyorduk. Yeni köprüler, 3. havalimanı, metrolar, Marmaray, Avrasya Tüneli, savunma sanayisinde yaptığımız uçaklar, füzeler, tanklar ve silahları daha önce hayal edemiyorduk” dedi. Başkan Hasan Can, “Dün hayal edemediklerimizi bugün gerçekleşmiş görüyoruz. Türkiye daha güçlü daha büyük daha istikrarlı olacaktır” diyerek konuşmasına son verdi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :