Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.06.2017 - 18:58
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Belediyesi’nden Suriyeli Muhacirlere iftar sofrası

Ümraniye Belediyesi vatanlarından uzakta yaşayan Suriyeli muhacirler için Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri’ndeki Çardak Restoran’da bir iftar yemeği verdi...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Ümraniye

Evlerinden ve vatanlarından uzakta hayatlarını idame ettirmeye çalışan muhacirlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Ümraniye Belediyesi, Suriyeli Muhacirler için Ümraniye Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri’ndeki Çardak Restoran’da iftar programı düzenledi. Programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve çok sayıda Suriyeli vatandaş katıldı.

Kur’an tilaveti ile başlayan programda Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir bir konuşma gerçekleştirerek iftar programına, Suriyeli Muhacirlerin katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ardından Suriyeli muhacirlerle geçen sene de düzenlenen iftar programı hakkında bilgi verdikten sonra Mübarek Ramazan ayı ve Kuran-ı Kerim’in faziletlerini değindi. Suriyeli Muhacirlerin Ümraniye’de bulunmalarından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını dile getiren Mesut Özdemir, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın selamlarını ileterek konuşmalarını sonlandırdı.

Program Suriyeli çocukların İstiklâl Marşımızı okumasıyla son buldu.

Etiket: Ümraniye belediyesi, suriyeli muhacirler, iftar sofrası, mesut özdemir 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :