Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.06.2017 - 15:21
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Şehir Stadyumunun çim sahası yenileniyor

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın talimatıyla, kullanabilirliğini yitirmiş olan Ümraniye Şehir Stadyumu Çim Sahası’nın yenileme çalışmaları başladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Ümraniye

Sporu ve sporcuyu her zaman destekleyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın talimatıyla Ümraniye’ye ve Ümraniyespor’a daha yüksek kapasiteli, modern bir stadyum ve kulüp binası yapma çalışmaları başladı.

 

 

YENİ SEZONA HAZIR OLACAK

 

Devam eden çalışmaların 2017-2018 Futbol Sezonu’nda hizmete açılması bekleniyor. Yeni Şehir Stadı inşaatı ile birlikte, kullanabilirliğini yitirmiş olan çim sahanın da yenileme çalışmaları başladı. Ümraniye Belediyesi, toplamda 17.700 metrekare alana sahip profesyonel saha ve antrenman sahası sökülerek; yerine FIFA akreditasyon standartlarında, modern sahalar kazandıracak.

 

 

STADYUMDA NELER OLACAK

 

Yapımına başlanan profesyonel sahalarda son teknolojiye uygun drenaj, sulama ve ısıtma sistemleri kullanılacak. Projeyle; Ümraniye Belediyesi hem Ümraniyespor’un başarılarına katkı sağlayacak hem de Ümraniye’ye yakışır bir şehir stadı kazandırmış olacak.

 

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NİN DESTEĞİYLE

 

Geçtiğimiz yıl, Ümraniye Belediyesinin de destekleriyle PTT 1. Lige yükselen Ümraniyespor, Ümraniye’den çıkan ilk profesyonel takım olma başarısını gösterdi.

 

Ümraniye’nin diğer haberleri için TIKLAYINIZ!                                                            

 

Etiket: Ümraniyespor, ümraniye belediye, hasan can, ümraniye şehir stadyumu


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :