Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.07.2017 - 22:50
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bizde göreve talip olunmaz; görev verilir

Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, göreve geliş sürecini gazetemize değerlendirdi. Eminmollaoğlu: ‘Bizde göreve talip olunmaz; görev verilir’ dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Ümraniye

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Dr.Hamit Kurt ve Haber Merkezi Temsilcimiz Mehmet Dursun, Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’yu makamında ziyaret ettiler.

SİYASET BİR ENERJİ İŞİDİR

Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette, Mahmut Eminmollaoğlu göreve gelişi sürecini kısaca değerlendirdi. Eminmollaoğlu, “AK Parti davasını savunan insanlar olarak diğer partilerden farkımız bizde göreve talip olunmaz, görev verilir. Bu makam kişisel hırslarımızı, yaptığımız hizmetlere karıştırma makamı değildir. Siyaset bir enerji işidir” dedi. Göreve gelişim henüz çok yeni diyen Başkan Eminmollaoğlu sözlerine şöyle devam etti.

SAHADA VATADAŞLA BİRLETEYDİK

Biliyorsunuz AK Parti Ümraniye kurucularındanım ve yaklaşık 12-13 senedir Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısıydım. İşkolik Belediye Başkanımız Sayın Hasan Can Bey ile uyum içinde sürekli sahada vatandaşla birlikteydik. Belediye görevimdeki yoğun tempo ilçe başkanlığımda devam edecektir.

7/24 ÜMRANİYELİLERİN HİZMETİNDEYİZ

STK’lar, muhtarlar ve kanaatlerine güvendiğim insanlarla görüşmelerim oldu. Güzel bir sinerji oluşmuş durumda. Bir kan değişikliğinin kısa sürede güzel dönüşümleri oldu. Henüz çok yeniyiz ama uyum içerisinde uzun yıllar bu makama hizmet vereceğimizi düşünüyorum. Hedefimiz 2019 Seçimlerinde Ümraniye’deki oyumuzu arttırmak olacaktır. Bu hedef doğrultusunda 7/24 Ümraniyeli vatandaşlarımıza nasıl daha fazla katkımız olur düşüncesiyle hareket ediyoruz” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :
Emine alkaya 2017-07-29
İlçe başkanlığına taze bir kan!