Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.11.2017 - 13:08
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye’de ücretsiz 3.Sosyal Market açılıyor

Ümraniye Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara nitelikli hizmet sunmak için üçüncü Sosyal Marketi açıyor. Vatandaşlar Sosyal Market’ler de ücretsiz alışveriş yapabilecek.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Ümraniye

Ümraniye Belediyesi, Necip Fazıl Mahallesi’ndeki Sosyal Market ve Halil İbrahim Sofrası Aşevi ile Saray Mahallesi’ndeki Sosyal Markete bir yenisini daha ekleyerek ilçedeki sosyal market sayısını 3’e çıkarıyor.

SOSYAL MARKET NEDİR?

Sosyal Market kartlarıyla vatandaşlar gıdadan giyime kadar temel ihtiyaçlar gözetilerek oluşturulan Sosyal Market’ler de ücretsiz alışveriş yapabiliyor. Bu kapsamda İstiklal Mahallesi’ne bir sosyal market daha inşa eden Ümraniye Belediyesi, hem sosyal market hem de spor salonu olarak kullanılacak binanın çalışmalarında sona yaklaştı.

SOSYAL MARKET HAKKINDA

İstiklal Mahallesi’nde 2.885 metrekare kapalı alanda; 1 bodrum, 1 bodrum asma, 1 zemin, 2 normal ve 1 çatı katı olmak üzere 6 katta belediyenin çalışmaları için hizmet verecek şekilde inşa edilen binada; depolama alanları, lojistik merkez, rezerv alanlar ve geniş bir market alanı bulunacak. Ayrıca 2 kat da spor salonu olarak kullanılmak üzere ayrılacak ve burada da çeşitli sporların yapılabileceği geniş alanlar yer alacak.

Vatandaşlar bu marketlerden belediye tarafından verilen puan dolu kartlarla gönüllerince alışveriş yapmaya daha iyi şartlarda devam edecek.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :