Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
15.01.2018 - 22:12
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hasan Can Yerel Basın ile bir araya geldi

Ümraniye Belediyesi ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle İstanbul’da faaliyet gösteren yerel basın mensuplarını kahvaltılı bir program ile ağırladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Ümraniye

Ümraniye Belediyesi tarafından Tantavi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa ev sahipliği yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

BAŞARIMIZ YÖNETİM ANLAYIŞINDA SAKLI

Göreve geldiği günden günümüze kadar yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Can şunları söyledi. “Gazeteci ve basın kuruluşlarıyla doğru ve esas üzerine oturtmaya çalıştığımız bir münasebetimiz var. Siyasetçi olarak bende işimi doğru yapacağım, gazeteci arkadaşlarımızda! Olayları yönlendirmeye değil, doğru aktaramaya konsantre olacaklar. Bugüne kadar işini doğru yapan arkadaşlarımızla ilişki kurmaya devam ettik” dedi. Siyaset ilgili tecrübelerini de etraflıca paylaşan Başkan Hasan Can, “Ümraniye’nin başarısının temelinde yönetim anlayışının doğru yorumlamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşimizi doğru insanlara teslim ettik ve başarılı olmaları içinde elimizden geleni yaptık” dedi.

ÜMRANİYE’NİN MAYASI GÜZEL

Ümraniyespor’un başarısı iler ilgili de konuşan Başkan Can, “Ümraniyespor’a ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Ümraniye Belediyesinin devletin hiçbir kurumuna borcu olmadığı gibi sizin de olmayacak tavsiyesinde bulundum" dedi. Son olarak kentsel dönüşüm konusuna da değinen Başkan Hasan Can, Ümraniye’de şu anda 315 bin yapı stoku var, bunun 185 bini bizim zamanımızda, son 14 yılda yapıldı, bu da yüzde 62’ye tekabül ediyor” dedi. Üsküdar-Ümraniye Metrosu’nun tekrardan hayırlı olması temennisinde de bulunan Başkan Hasan Can, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın metronun açılış töreninde söylediği gibi “Ümraniye’nin mayası güzel” rabbim sebep olanlardan razı olsun” dedi.

Programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Mustafa Küçükkapdan, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve yerel medya mensupları katıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :