Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.04.2018 - 12:49
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mahmut Eminmollaoğlu güven tazeledi

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi, Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Kongrede tek aday mevcut başkan Av. Mahmut Eminmollaoğlu, kullanılan 364 oyun tamamını alarak güven tazeledi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Ümraniye

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Haldun Alagaş Spor Kompleksi’nde  gerçekleşen 6.Olağan Kongre açılış konuşmasını yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “17 yıldır şerefle ve onurla yürüdüğümüz bu yolda, Ümraniye’nin AK Parti belediyeciliğiyle çehresinin nasıl değiştiğine birlikte şahit olduk. Ümraniye’ye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’e çok teşekkür ediyorum. Biz bu ilçede ilk göreve geldiğimiz günden beri girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmamaya gayret gösterdik”dedi.

 

 

ÜMRANİYE’NİN HER YERİNİ DONATTIK

 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Sayın Cumhurbaşkanımıza minnet duygularımızı ifade etmek istiyoruz. Ümraniye bu büyük insanı en iyi şekilde ağırlamak için kongre salonunun içini dışını, tüm mecraları, bütün Ümraniye’yi heyecanla donattı, iyi ki varsınız. İnşallah bu dünya liderinin, Cumhurbaşkanımızın arkasından yıllardan beri yaptığımız gibi aynı heyecan, şevk ve gururla bütün dünyanın karşısında bu güzel ülkemiz ve Alem-i İslam’ın dimdik durması için elimizden gelen bütün gayreti göstermeye hep beraber söz verdik ve söz vermeye devam ediyoruz” dedi.

 

 

CUMHURBAŞKANI MÜJDEYİ VERDİ

 

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniyelilere bit müjde verdi. “Ümraniye’de Çöp dağlarının yerinde şimdi spor tesisleri var" diyerek devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “1994'te İstanbul'un AK Parti'yi seçmesiyle o çöp dağının yerinde gençlerin emrinde spor tesislerinin olduğunu söyleyerek, sadece Ümraniye ilçe belediyesinde 1 katrilyon 487 trilyon liralık yatırımla rutin faaliyetlerin yanında, son 14 yılda 400'ün üzerinde kalıcı eserin kazandırıldığını da sözlerine ekledi.

 

 

Son olarak "Ümraniye'nin çehresini baştan sona değiştirdik" diyen Erdoğan, her mahalleye sağlık ocakları, muhtarlık hizmet binaları yapıldığını, ilçe genelinde 19 kültür merkezi, 29 bilgi evi kurulduğunu, camiler, yurtlar, okullar, kurslar gibi pek çok hizmetin Ümraniye halkına getirildiğinin de altını çizdi. Yeşil alanlar, parklar ve mesire alanları gibi hizmetlerle ilçede yaşayanların hayat kalitesinin yükseltildiğini anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, metro hattının Üsküdar-Ümraniye bölümünün açıldığını da hatırlattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniyelilere müjdeli haberi vererek “Kazım Karabekir, Hekimbaşı, İnkilap, Topağacı, Dumlupınar ve Elmalıkent mahallelerinde tapusu olan vatandaşlarımız Pazartesi günü itibariyle Belediyemize inşaat ruhsatları için başvuru yapabileceklerdir” dedi ve konuşmasını bitirdi.

 

 

Kongrede konuşmaların ardından AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr” duasının hatla yazılı olduğu tezhip işlemeli bir tablo takdim etti.

 

Kongrenin sonunda ise ilçe başkanlığı seçimine geçildi. Kongrede 364 delegenin oyu ile Av. Mahmut Eminmollaoğlu güven tazeledi.  

KATILIM YOĞUN OLDU

 

Kongreye; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra; AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, Bakanlar, Milletvekilleri, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Şeyma Döğücü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Mevlüt Uysal, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, AK Parti Ümraniye Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve Yönetimi, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye Mahalle Başkanları, muhtarlar, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :