Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.04.2018 - 14:29
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hülya Taşcı, Hedefimiz Yüzde 65 Oy

AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşti. Kongrenin sonunda, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Hülya Taşçı seçildi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta/Ümraniye

 

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’ndaki AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi'ne, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Eşi Saliha Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Eşi Gülendam Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Yeşil Aytulum, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı İffet Polat, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile davetliler katıldı.

 

AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresinde açılış konuşmasını yapan Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı; “Yaklaşık 7 ay önce göreve atanmış bir kardeşinizim. Çok şükür o günden bugüne sahalardayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim tarihini açıkladıktan sonra artık daha az uyuyarak, daha çok çalışmalıyız” dedi. İnşallah 24 Haziran 2018 seçimlerinde Ümraniye’mizde yüzde 65’in üzerinde oy çıkacaktır” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :