Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.05.2018 - 01:40
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi'ne Yarı Olimpik yüzme Havuzu

Ümraniye Belediyesi’nin Necip Fazıl Mahallesi’ne yapacağı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Salonunun temel atma töreni Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Ümraniye

4 yılda 400’ün üzerinde kalıcı esere imza atan Ümraniye Belediyesi ilçeye yeni eserler kazandırmaya devam ediyor. Necip Fazıl Mahallesi  Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Salonunun temel atma töreninde konuşan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Allah’a şükürler olsun ki, 400’ün üzerinde kalıcı eserimiz var. Allah hizmetlerimizi daim eylesin” dedi. Türkiye’nin gelişiminden söz ederek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, “Gençlerimiz geçmişte yaşadığımız o kötü günleri bilmiyorlar. Gençlerimize o günleri iyi anlatmamız gerekiyor. Çünkü 24 Haziran seçimlerinde yaklaşık 5 milyon civarında yeni seçmen var. Bu yeni seçmen dediğimiz kardeşlerimiz 18–19 yaşında gençlerimizdir” dedi.

YÜZME HAVUSU VE SPOR SALONU HAKKINDA

Tesis toplamda 2182 metrekare kapalı alana sahip olacak.  826 metrekare 1 bodrum kat, 826 metrekare zemin kat, 265 metrekare 1. kat ve 265 metrekare 2. kattan oluşacak. Oturum alanı ise 826 metrekareye sahip binada; Sporcuların kullanmaları için hamam, buhar odası, sauna, soyunma odası, depo, personel odası, yönetim odası, havuz, revir, fitness salonu, kafeterya, aletli spor salonu, mescit ve şadırvan bulunacak.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :