Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.01.2019 - 14:44
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsmet Yıldırım, AK Belediyeciliğimiz için gayret göstereceğiz

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım: ‘20 yıllık KİPTAŞ’tan sonra Ümraniye için hizmet edeceğiz inşallah. AK Parti belediyeciliğinde daha iyi hizmetleri Ümraniye’ye yapmak için gayretli olacağız’

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Ümraniye

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu,10 Ocak Gazeteciler Günü’nde kahvaltıda yerel basınla bir araya geldiler.

BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR

Toplantıda ev sahibi sıfatıyla bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Bu bir bayrak yarışıdır. Biz 15 yıllık görevimizi tamamladık ve şimdi bayrağı İsmet Bey’e teslim ediyoruz. İnşallah bizim Ümraniye’ye yaptığımız eserlerin ve hizmetlerin çok daha fazlasını yapacaktır. Siyaset medyasız olmaz, medya da siyaset olmazsa ne yazacak ne çizecek onu da bilmem. İkisi birlikte yürümek durumunda” ifadelerini kullanarak Gazeteciler Günü’nü kutladı.

ÜMRANİYE’DE YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

Toplantıda konuşan, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, “Adaylık nasip işi. Yeni bir kulvara giriyoruz. Yaşımız 58. Ümraniyeliyiz ama özel sektörden sonra işte belediye, KİPTAŞ 20 sene ve şimdi de Ümraniye’de hizmet için adaylığımız var. Ben diğer partili aday arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum. Bir yarıştır, yarışın sonunda birisi kazanacaktır. İnşallah AK Parti belediyeciliğinde daha iyi hizmetleri Ümraniye’ye yapmak için gayretimiz olacak. Ümraniye hakikaten önce köydü. Sonra kasaba oldu. Belediye hizmetlerinin olmadığı bir yerdi. Türkiye AK Belediyecilikte hakikaten yeni bir çığır açtı” ifadelerini kullandı.

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım Kimdir, Nerelidir?

Programda yerel medya mensupları dilek ve temennilerini dile getirerek, çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu. 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedir?


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :