Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
22.01.2019 - 23:18
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Küçükkapdan’a yeni görev

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın oluru ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Ümraniye

Mustafa Küçükkapdan sosyal medya hesabında duyurdu. Küçükkapdan yaptığı açıklamada: “23 yıllık devlet vazifesinde ve çok daha uzun siyasi mücadelemizde;1994 yılı sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İGDAŞ) ile başladığımız ve akabinde de üç dönem boyunca Ümraniye Belediyemizdeki görevlerimizle, halkımıza hizmet etmeye gayret ettik, onur ve şerefle hamdolsun...

Bu vesile ile artık, omuzlarımızda ödenmesi bize düşen; yüce bir vefa borcu olduğunu bildiğim, ustamın memleketi Balıkesir’e ve güzel hemşehrilerimize en yakışır hizmetleri sunabilme heyecanı ve aşkı ile doluyum. Rumeli bir annenin ve yörük bir babanın evladı, karadenizli bir hanımın eşi olarak, Rabbimin armağanı iki evladımızla aile şiarımız odur ki; “Al bayrağımızın dalgalandığı, vatanımızın her karışı mübarektir bizim için”. Yeni ama bildiğim, üstesinden gelebileceğime inandığım, meşakkatli bir hizmet koşusuna çıktığım bu günlerde; ihtiyacım olan desteğiniz ve kalbi dualarınızdır. Esirgemeyin lütfen.

Tarihi, kültürü, turizmi, sanayisi, eğitimi, tarım ve hayvancılığı ile ülkemizin en doğal ve en bereketli güzelliklerine sahip, Kuva-yi Milliye şehri Balıkesirimizde, her şeyin çok daha güzel olması için, gayret gösterip, alınteri dökeceğime şimdiden söz veriyorum. Allah kısmet ederse; bundan sonra çok daha fazla güzel şehrimizi ve başarılarımızı duyacaksınız”


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :