Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
04.08.2019 - 15:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Millet Bahçesinde Doğalgazlı Barbekü Keyfi

Ümraniye Belediyesi tarafından 330 bin metrekare alana yapılan ve yeşilliğiyle ilçeye yeni bir görüntü katan Ümraniye Millet Bahçesi hizmete açıldı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Yürüyüş ve koşu parkurları, bisiklet yolu, çocuklar için oyun alanları,  voleybol sahalarının olduğu ve ayrı ayrı lokal masaların bulunduğu Ümraniye Millet Bahçesi’nde vatandaşlar rahat bir nefes alacak. Ayrıca Ümraniye Belediyesi Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Millet Bahçesi’nde vatandaşlara doğalgazlı mangallarda barbekü yapabilmenin ayrıcalığını yaşatacak.

Ümraniye Millet Bahçesi’nde;

• 2700 metre koşu parkı, 7 adet oyun alanı,1 adet basketbol sahası, 2 adet futbol sahası, 2 voleybol sahası, 1000 araçlık otopark-otomatik kontrol sistemi, Kafeteryalar, 2700 metre bisiklet yolu bulunuyor, Ağaçlandırma ve bitkilendirme, 16 adet erkek WC, 16 adet bayan WC, 4 adet engelli WC,Ücretsiz internet hizmeti,24 saat izlenebilen güvenlik kamera sistemi, Kaya bahçesi gibi özel tasarım peyzaj düzenlemeleri, Yaşlı ve engelli vatandaşları taşıyacak çevre dostu araçlar,Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan doğalgaz ile çalışan ve tek seferde yüzlerce ailenin mangal yapılabilmesine imkân sağlayan barbekü alanları bulunuyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :