Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.10.2019 - 01:05
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Ümraniye'nin ilk yari olimpik yüzme havuzu açıldı

Ümraniye Belediyesi, spor kompleksi içerisinde bulunan 25 metre uzunluğa, 12 buçuk metre genişliğe ve 2 buçuk metre derinliğe sahip yarı olimpik kapalı yüzme havuzu vatandaşın hizmetine açtı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Ümraniye’nin ilk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi açılışına Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti İstanbul milletvekilleri Mustafa Ataş ile Erol Kaya, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

 

4 YÜZME HAVUZUNA DAHA YAPıLACAK

 

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye’nin ilk yarı olimpik yüzme havuzunun açılışında Ümraniyelilere yeni bir müjde daha vererek, Ümraniye’de kısa bir süre içerisinde 4 adet daha yüzme havuzu açacaklarını söyledi.

 

Spor Kompleksi hakkında

 

Hafta içi her gün (Cuma hariç) 09.00-22.00 saatleri arasında; ön kayıt ve rezervasyon yaptırarak havuzu kullanabilecek. Spor salonlarından ve havuzdan yararlanmak isteyen vatandaşlar, +90 216 461 46 31 numaralı telefonu arayarak veya Necip Fazıl Mahallesi Dilektaşı Sokak No:2 Ümraniye adresine giderek yerinde bilgi alabilirler.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :