Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.12.2019 - 23:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Kitap Fuarı sona erdi

Ümraniye Belediyesi tarafından Santral Meydan’da 14-22 Aralık tarihlerinde arasında düzenlenen 1. Ümraniye Kitap Fuarı, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın katıldığı programla sona erdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Ümraniye Kitap Fuarı’na 80 yayın evi katıldı. Fuar, 14-22 Aralık tarihleri arasında 100’e yakın yazar, okurlarla buluştu. Fuar, her gün saat 10.00 ile 20.00 saatlerinde açık kaldı. Ulaşım kolaylığı Ümraniye Kitap Fuar’ına ilgiyi arttırdı. Alanına gelmek isteyen kitap severler ise metroyu kullanarak Ümraniye durağında inerek fuar alanına ulaşabildiler.

 

TEKNOLOJİ RAĞMEN KİTAP OKUMALIYIZ

 

Fuar hakkında konuşan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Günümüzde her türlü teknoloji elimizin altında. Bir çok ortamda bilgisayar ve tablet kullanarak her türlü bilgiye ulaşabiliyoruz. Onlarla bir çok bilgiye ulaşabilsek de mutlaka o kitap sayfalarının kokusunu duymak lazım. Kitapların hayal ve bilgi dünyasına kazandırdıkları bana göre hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Onun için bu kitap fuarları çok önemli. Bundan dolayı bu fuara katılan tüm yayınevlerine, yazarlara ve kitapseverlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :