Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.02.2020 - 21:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye 1. Kar Festivali Başladı

Ümraniye Belediyesi uzun süre kara hasret kalan Ümraniyeliler için Ümraniye Kar Festivali düzenledi. Ümraniyeliler bu festival, 45 gün boyunca karın keyfini çıkaracak

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta /Ümraniye

Kar kaydırağından buz patenine, kar havuzundan konser ve illizyon gösterilerine kadar bir çok etkinliğin yer alacağı festival, Santral Etkinlik Alanı’nda bugün başladı. Festival başlamadan önce festival alanına gelmeye başlayan aileler, çocukları ile birlikte kar kaydırağı ve buz pateninde kayarak doyasıya eğlendi. Kar havuzuna giren çocuklar ise bir taraftan kar topu oynarken, diğer taraftan da kardan adam yaptı. Çocukların bu eğlencelerine aileler de ortak oldu.

ÇOCUKLARIMIZ DOYA DOYA KIŞI YAŞAYACAK

Festivalin 45 gün boyunca süreceğini hatırlatan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Ümraniye biliyorsunuz hep ilkleri yapıyor. Daha önce drift festivali başta olmak üzere bir çok festival gerçekleştirdik, şimdi de kar festivali yapıyoruz. Her türlü etkinlikte varız. Sporda, kültür ve sanatta varız. Her türlü etkinliği yapmaya devam ediyoruz. 45 gün boyunca sürecek festivalde okullardan öğrencilerimizi getireceğiz ve çocuklarımız burada doya doya kışı yaşayacak” ifadelerini kullandı.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :