Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.07.2020 - 19:36
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü hizmet vermeye başladı

Ümraniye Belediyesi tarafından nikah törenleri için hazırlanan Hekimbaşı Av Köşkü, evlenecek çiftlere hizmet vermeye başladı. Hekimbaşı Av Köşkü’nün tarihi ortamında düğün yapmak isteyen çiftler, bu eşsiz ortamda evlenmek için sıraya girdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Ümraniye Belediyesi, evlenecek çiftler için Hekimbaşı Av Köşkü’nü nikah törenlerine açtı. Hekimbaşı Av Köşkü’nün bahçesi, nikah törenleri için kısa sürede hazır hale getirildi. Hekimbaşı Av Köşkü’nde düğün yapmak isteyen çiftler ise şimdiden sıraya girdi.

 

 

Ümraniye Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından hummalı bir çalışma ile hazırlanan Hekimbaşı Av Köşkü’ndeki nikahlar en fazla 250 kişiye ev sahipliği yapacak. Av Köşkü’nün bahçesinde doğal ortamda yapılacak düğünlerde pandemi kurallarına uygun tedbirler alınırken, düğünde sadece kokteyl yer alacak.

 

 

Hekimbaşı Av Köşkü hakkında

 

Hekimbaşı Av Köşkü, Küçüksu Ümraniye yolunda, Hekimbaşı Çiftlik Caddesi ile Okul Caddesi arasında yer alıyor. Sultan Abdulaziz’in Av Köşkü ya da Yusuf İzzettin Köşkü olarak da bilinen Av Köşkü, Rönesans üslubunda yapılan İstanbul için alışılmadık bir mimariye sahip. Toplam inşaat alanı bin 200 metrekare olan bina, 2 ve 3 katlı iki bölüm ile 20 metre yüksekliğindeki 4 katlı bir merdiven kulesinden oluşuyor.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :