Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.06.2017 - 15:07
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mahmut Ekşi: 5 Bin Mezunumuzla Ülkemize hizmet ediyoruz

Fazilet Eğitim Kurumları geleneksel hale getirdiği iftar programı bu sene de Fazilet Eğitim Kurumları’nın Üsküdar Kampüs bahçesinde gerçekleşti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Haber&foto: Mehmet Dursun/Güncelposta/Üsküdar

Eğitim ve Öğretime büyük destek veren İlim ve Fazilet Vakfı, Fazilet Eğitim Kurumlarının şimdiye kadar eğitim görmüş ilk mezunlarından, son mezunlarına ve aktif eğitim ve meslek hayatını sürdüren öğrenci ve öğretmenlerine kadar herkesin katılımı ile gerçekleştirdiği iftar programı, Fazilet Eğitim Kurumları Bağlarbaşı Kampüsü’nde gerçekleşti.

İlimli ve irfanlı gençler yetiştirmeye devam ediyoruz.

Ev sahibi olarak selamlama konuşması yapan İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı Mahmut Ekşi şunları söyledi. “ Öncesinde Fazilet Kız Kuran Kursu ile 2.500, sonrasında ise Eğitim Vakfı olarak 5.000 mezun öğrencimiz ile ülkemize hizmet etmenin onuru ve gururunu yaşıyoruz. İlim ve Fazilet Kurumu bir okuldan çok aile ve cemiyettir. Bizlerden sonra ilişkilerinizi ve beraberliklerinizi devam ettirin. Buradan mezun ailelere sesleniyorum. Lütfen çocuklarınızı bize getirin sizin yetiştirilme tarzınızı siz biliyorsunuz. Okulumuzu en iyisizler biliyorsunuz. Bildiğiniz üzere bizler, Türkiye cumhuriyetini seven, bayrak ve millet aşkını benimsemiş, ilimli ve irfanlı gençler yetiştirmeye devam ediyoruz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

İftar programına Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nevzat Tarhan, İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı Mahmut Ekşi, Üsküdar Müftüsü Dr. Enver Osman Kaan, Fazilet Eğitim Kurumları yönetim kurulu üyeleri, başkan yardımcıları ve idari kadrosu katıldı.

Etiket: Fazilet eğitim kurumları, mahmut ekşi, nevzat tarhan,


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :