Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
22.10.2017 - 12:06
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar İyilik Dükkanı açıldı

Üsküdar Belediyesinin katkıları ve ‘İyi ki Üsküdar Var’ platformunun çalışmaları sonucu hayata geçirilen Üsküdar İyilik Dükkanı hizmete açıldı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Üsküdar

Üsküdar Belediye Binası’nın yan tarafında hizmete açılan İyilik Dükkanında tüm ürünlerin el yapımı olması dikkat çekiyor. Hiçbir maddi beklentisi olmadan hizmet verecek olan mağazada Üsküdar markası ile satışa sunulan ürünlerden elde edilen gelir yardım bekleyen kişi ve kurumlara verilecek. Üsküdar dükkanda kadın, erkek, çocuk ürünleri, hediyelik eşyalar, dekoratif ürünler, takı, aksesuar gibi birçok ürünün satışı yapılacak.

DÜNYANIN EN İYİ DÜKKÂNINI AÇIYORUZ

Mağazanın açılış konuşmasını yapmak için kürsüye çıkan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Burada bugün hep birlikte bir ilke imza atıyoruz. Üsküdarımız bir Hüdâ-i şehir yani yardımlaşmanın, dayanışmanın, kardeşliğin zirve yaptığı önemli bir şehir. Hepinizin bildiği gibi yaklaşık 2 yıl boyunca dillere pelesenk olmuş bir sloganımız olan: “İyi ki Üsküdar Var” çok anlamlı ve çok zengin bir içeriği olan bir kavram. Üsküdarımızın geçmişten gelen zenginliğinin yanında şimdi bizler de bu kavramın altını doldurmak, daha da zenginleştirmek için bir şeyler yapma gayreti içerisindeyiz. Bugün de “İyi ki Üsküdar Var” adıyla artık hepimizin dilinde olan bu slogana uygun bir dükkân, bir mağaza, bir iş yeri ve bize göre sadece  İstanbul’un değil, dünyanın en iyi dükkanını açıyoruz” şeklinde konuştu..

Açılış konuşmasının ardından Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve İyi ki Üsküdar Var! Gönüllüleri kurdele keserek ve beyaz güvercin uçurarak Üsküdar Dükkân açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa özel gerçekleşen “Bir Sana Bir Bana” kampanyasında bir ürün alan müşterilere ikinci ürün hediye edildi. Hediye edilen ikinci ürün, iyilik adına ihtiyacı olan çocuklara gönderildi.

Haber&fotoğraf: Mehmet Dursun 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :