Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.11.2017 - 00:02
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti Üsküdar, 15 Yıllık İktidarı coşkuyla kutladı

AK Parti’nin siyasette 15.Yılı Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından coşku ile kutlandı. Kuruluşundan bu güne iktidardaki 15’inci yılı sebebiyle düzenlenen programa katılım üst düzeyde oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Üsküdar

Bayraklar ve afişler ile süslenen Çavuşdere Spor Salonu’nda düzenlenen programa Ak Parti’nin ağır toplarından Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Ravza Kavakçı Kan ve Mustafa Ataş katılırken Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, İstanbul Milletvekilleri İsmet Uçma, Metin Külünk, Mehmet Ali Pulcu ve çok sayıda Partililer katıldı.

COŞKU İLE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

Gecenin ev sahipliğini yapan Ak Parti Üsküdar İlke Başkanı Halit Hızır selamlama konuşmasında şunları söyledi. “Üsküdar’ımızda bir aslı astarı olmayan dedikodulara verilecek en güzel cevap bugün burada toplanan coşkulu kalabalıktır. Bizler Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı olarak ilk günkü heyecan ve istek ile çalışmaya devam ediyoruz. Herkes bunu böyle bilmelidir.”

DAİMİ LİDERİMİZ ERDOĞAN

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise konuşmasında “İlk iktidar olduğumuz 3 Kasım 2002 yılında Üsküdar İlçe Seçim Koordinasyon (SKM) Başkanı idim. Seçimden bir gün önce Karadenizli sanatçı rahmetli Erkan Ocaklı kendiliğinden SKM’ ye geldi, içeri girdi selam verdi ve ‘başkanım yarın Allah’ın izniyle AK Parti tek başına iktidar olacak’ dedi. Rahmetlinin içine doğmuştu. Ve nitekim öylede oldu. O gün bugündür Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kesintisiz iktidarımız sürüyor.” diye açıklamada bulundu.

12 DEFA SANDIKTAN GALİP ÇIKTIK

AK Parti’nin 12 defa milletin huzuruna çıktığını söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Biz Türkiye partisiyiz, hiçbir zümrenin partisi değiliz. Bizim siyasetimizde aldatmak, popülizm asla yok. 12 defa milletin önüne hesap vermek üzere çıktık. 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 3 referandum ve bir de cumhurbaşkanlığı seçimi için milletin önüne çıktık. Hiçbir zaman yapamayacağımız bir vaatte bulunmadık. Gerçekçi bir siyaset istiyoruz biz. Ayakları yere basan politik tarzımız var. Milletin kasasını dikkate almak suretiyle vaatte bulunduk. Diğer bir yanda da milletin hazinesini büyüttük, ekonomiyi büyüttük” diye konuştu.

MUHTAR OLAMAZ DEMİLERDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan ise, “O zamanlar bizim partimize ait belediyeler olacağını hayal edemezdik. Kadınlar olarak önümüzün açılacağını, gençlerin önünü açan bir anayasa değişikliği geçireceğimizi asla hayal edemezdik. Teşkilat mensubu hanımlarımız ceplerinde dönüş parası olmadan, eve nasıl döneceğiz diye düşünmeden gece gündüz çalıştı ve rabbim lütfetti bu günlere geldik. Muhtar bile olamaz dediler önce genel başkan oldu. Sizlerin çalışmasıyla başbakan oldu ve sonra da cumhurbaşkanı oldu” dedi.

Haber&foto: Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :