Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
31.01.2018 - 14:57
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdarlı kadınlarının Zeytin Dalı Harekatı’na sıcak mesajı

Üsküdarlı kadınlardan Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin ilçesinde terör örgütlerine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'na sıcak mesaj...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncelposta Gazetesi/Üsküdar

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’inde katıldığı, Üsküdar İkinci Bahar Kahvesi’nde düzenlenen programda Afrin ilçesinde terör örgütlerine  yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere, üşümemeleri için yünden bere ve atkı örmeye başladı.

100 KOLİ ATKI, BEREYİ MEHMETÇİĞE GÖNDERECEĞİZ

Başkan Hilmi Türkmen, “Üsküdarlı hanım ablalarımız, ninelerimiz, annelerimiz, bu güzel kampanyayı başlattı. Cephedeki kahraman Mehmetçiğimize bu kış şartlarında üşümesinler ve doğanın, iklimin zorluklarını en aza indirsinler diye bere  ve atkı örüyorlar. Bugün örülen her şey cepheye taşınan birer cephanelik. Bunlar da Mehmetçiğimiz için birer silahtır.

Üsküdar Belediyesi olarak biz de, sınırlarımızda vatan güvenliği için gözünü kırpmadan canını feda eden askerimizin her daim yanında olduğumuzu hanım kardeşlerimiz vasıtasıyla göstermek istedik. Bu kampanya kapsamında örülen bereler ve atkıları sınıra göndereceğiz. Hedefimiz olan 100 koliyi önümüzdeki hafta Mehmetçiğimize göndereceğiz,“ şeklinde konuştu.

Haber&foto:Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :