Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.02.2018 - 21:38
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar Kitap Fuarı sona eredi

Üsküdar Kitap Fuarı, 10-18 Şubat tarihleri arasında Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleşti. Fuara her sene olduğu gibi bu sene de ilgi yoğun oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Üsküdar

 

4.Üsküdar Kitap Fuarı’nın kapanış programına İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Tomar, Gazeteci-Yazar Ahmet Taşgetiren, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Yazar Ahmet Turgut, Yazar Mehmet Ali Bulut, Filistinli Şair İbrahim Nasrallah ve Betül Zarifoğlu katıldı.

 

 

UZUN SENELER DEVAM EDECEK

 

4.Üsküdar Kitap Fuarı ile ilgi bir açıklama yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen şunları söyledi: “Cenab-ı Allah’a bu dönem başlattığımız Kitap Fuarı, Sahaf Fuarı ve Antika Festivalimizin Üsküdar’da geleneksel bir hal alması için dua ediyorum. Üsküdar’ın önemli bir geleneği olsun istiyorum. Bu kitap fuarımızın 4’üncüsü 5’incisi değil, 25’inci 55’incisini de inşallah Üsküdar’ımızda gerçekleşir.

 

 

120 BİN KİŞİ FUARI ZİYARET ETTİ

 

Kitap Üsküdar'a çok yakışıyor. Her geçen sene üzerine katlayarak gidiyor. Şu anda 120 bin kişi kitap fuarımızı ziyaret etmiş durumda. Kadın, erkek, genç, yaşlı herkes geliyor buraya ve özellikle gençlerimizin akın ettiğini görmek ayrı bir mutluluk bizim için. 105 yayınevi, 250 yazarımızın imza günleri ile dolu dolu bir haftayı geride bıraktık," şeklinde konuştu.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :