Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
14.03.2018 - 14:06
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar'da Sedat Ayyıldız sesleri

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nda bir değişim olacağı söylentisi öteden beri dolaşıyordu, ama 'Siyasettir. Bu söylentiler hep olur.' diyerek pek itimat etmiyordum, ama...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

İbrahim Atlı/Güncel Posta/Üsküdar

Geçen sayıda Baltalimanı semtine taşındığımı belirtmiş, ama bir ayağımın ve gönlümün hala Üsküdar’da olduğunu ifade etmiştim. Ama yine de “Uzaklara gittin, Üsküdar’dan bihabersin” gibi sözler söylemeyi ihmal etmediler. Ben de diyorum ki İbrahim was here demek yanlış, doğrusu İbrahim has been here! Yani biten bir hikâye yok, etkisi süren bir hikaye var. Bu kadar uzun bir giriş cümlesinden sonra havadise geçelim.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nda bir değişim olacağı söylentisi öteden beri dolaşıyordu, ama “Siyasettir. Bu söylentiler hep olur.” diyerek pek itimat etmiyordum, ama yaşanan son gelişmelerden sonra pek çok kaynaktan duyduğum o ismi zikretmekte bir beis olmayacağını düşünüyorum.

 

O isim Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Sedat Ayyıldız. Pekiyi isabetli bir isim mi diye soracak olursanız? Genç, tecrübeli, hukukçu, vizyon sahibi bir isim. Geçen dönem Üsküdar Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nde icra ettiği başarısı onu Başkan Yardımcılığına taşımış. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığına neden taşımasın?

 

İstanbul İlçe Başkanlığı’na atanan Bayram Şenocak’ın da genç bir isim olduğu göz önüne alınırsa, olasılık daha da artıyor diyebiliriz. Tabii Sedat Ayyıldız’ın ilçe başkanı olması durumunda Üsküdar Belediyesi’ndeki boşluğu nasıl doldurulur bilinmez. Çünkü gerçek manada iş bilen, yetişmiş isimlerden biri. Süreç gösterecek diyelim.

YAZARIN DİĞER YAZILARI İÇİN TIKLAYINIZ


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :