Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.04.2018 - 13:22
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar’da ‘Dört Dörtlük Eserler’ tanıtıldı

Üsküdar Belediyesi, 30 Mart Yerel Yönetimler Bayramı vesilesiyle 4 yıl boyunca Üsküdar’a kazandırılan eserleri ‘4 Yılda Dört Dörtlük Eserler Şöleni’ adı altında tüm Üsküdarlılar ile paylaştı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Üsküdar

Çavuşdere Spor Sarayı’nda gerçekleşen programda, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in göreve geldiği günden bu yana Üsküdar’a kazandırdığı projeleri, yaptıklarını ve yapacaklarını anlattı. Yediden Yetmişe her yaştan Üsküdarlının yoğun ilgi gösterdiği şölende konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "Üsküdar’da yaşamak ayrı bir lütuftur bizim için. Güzel Üsküdar’ımıza hizmet etmek tarifsiz bir heyecandır" şeklinde konuştu.

ÜSKÜDARLI OLMAK BİR LÜTUFTUR

Başkan Türkmen konuşmasına şöyle devam etti: Türkiye’de sadece bir akşam değil, günlerce anlatabileceğimiz çok güzel hizmetlerimiz oldu. Bizleri bu güzel belde de, harem şehir Üsküdar’ımızda aziz milletimize hizmet etme şerefine nail eden Allah’a şükrediyoruz. Görevimizde bizleri destekleyen, dualarıyla her zaman arkamızda duran aziz Üsküdarlı hemşerililerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Biz Üsküdarlılar olarak çok şanslıyız. Üsküdar’da yaşamak ayrı bir lütuftur bizim için. Güzel Üsküdar’ımıza hizmet etmek tarifsiz bir heyecandır. Allah bu heyecanımızı arttırarak devam ettirsin inşallah.”

Sunuculuğunu Gazeteci Erkan Tan yaptığı programa AK Parti Milletvekilleri Osman Boyraz, Mihrimah Belma Satır, Hurşit Yıldırım, İsmet Uçma, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar AK Parti İlçe Başkanı Halit Hızır, Üsküdar Müftüsü Ali Çakmak, Üsküdarlının Abisi iş adamı Mahmut Ekşi, STK temsilcileri, rektörler, işadamları, şehit aileleri, gaziler ve çok sayıda Üsküdarlı katıldı. Haber-Foto: Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :