Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.04.2018 - 23:27
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar Selami Ali Sosyal Tesisleri açıldı

Üsküdar Belediyesi, Selami Ali Mahallesi’ne 1000 kişilik düğün salonu, otopark ve spor salonundan oluşan Selami Ali Sosyal Tesisleri hizmete açtı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Üsküdar

Üsküdar’da Roman vatandaşların yoğun olarak yaşadığı  Selamsız olarak da adladırılan Selimi Ali Mahallesi’ndeki Selami Ali Sosyal Tesisleri törenle açıldı.

Tesisin açılışı bir hayli renkli görüntülere sahne oldu. Açılışa, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanı sıra, Ak Parti milletvekilleri İsmet Uçma, Osman Boyraz, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan ve Selami Ali Mahallesi sakinleri aktıldı.

DÜĞÜN SALONLARI ROMANLARA ÜCRETSİZ

Romanlar, Selami Ali Sosyal Tesisleri’ndeki düğün salonlarını ücretsiz kullanabilecek. Tesisin açılışı 6 Roman çiftin toplu nikâh töreniyle gerçekleşirken, düğün anları renkli görüntülere sahne oldu.

ROMAN KARDEŞLERİMİZE FEDA OLSUN

Törende konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Bugün bizim düğün günümüz, bayram günümüz. Roman vatandaşlarımız ülkemizin en güzel renklerinden biridir. İlle de Roman olsun dedik salonumuzu açtık. Bulunduğumuz cadde Üsküdar Gazi Caddesi. 15 Temmuz gecesi hainler, alçaklar buradan aşağıya Üsküdar’a inmek istediler. Ama bizim Roman kardeşlerimiz göğüslerini siper ettiler. O ekmek teknesi kamyonetlerini siper ettiler. O hainlere fırsat vermediler. Roman kardeşlerimiz için ne yapsak azdır. Bu yedi yıldızlı tesisimiz feda olsun.”

Haber ve Fotoğraflar: Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :