Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.06.2018 - 12:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İlim ve Fazilet Vakfı'nın iftarına yoğun ilgi

İlim ve Fazilet Vakfı Eğitim Kurumları’nın her yıl düzenlediği Geleneksel İftar Programı’na yoğun katılım oldu

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta Gazetesi/Üsküdar

İlim ve Fazilet Eğitim Kurumları Üsküdar Kampüsü’nde düzenlenen geleneksel iftar programında eski ve yeni mezunlar başta olmak üzere çok sayıda kişi bir araya geldi.

Selamlama konuşması yaparak öğrencilere seslenen İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı Mahmut Ekşi şunları söyledi. “Ramazan Ayı’nın feyzini ve muhabbetini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kuran ayı olan bu ayda, bu güzel iftar programında bizleri bir araya getiren Allah’a hamd olsun. Biz Fazilet okulları olarak çıtayı çok yükseklere koymuş durumdayız. Bugün Kabataş Erkek Lisesi, Haydarpaşa Lisesi, Cağaloğlu Lisesi ile yarışır hale geldik. Artık gençlerimiz bu köklü liselerin yanında ‘Ben Fazilet Okulluyum’ diyor. Bu bizler için gurur verici bir olay. Okullarımızdan mezun olup ailenize ve ülkenize faydalı, ilim ve irfan sahibi insanlar olarak sizleri mezun ediyoruz. Sizlerden ülke olarak beklentimiz çok büyüktür” dedi.

Ekşi, “Tuttuğumuz oruçların ve diğer bütün ibadetlerimizin Cenab-ı Allah’ın nezdinde kabul olması dileği ile hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum” diyerek konuşmasını noktaladı.

Programa İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı Mahmut Ekşi, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Öğrenci Aileleri ve Fazilet Eğitim Kurumu yöneticileri katıldı. Üsküdar'da iftar saatinin gelmesi ile açılan oruçların ve yenilen yemeklerin ardından yemek duası yapıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :