Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.10.2018 - 22:51
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Kılıç, aday adaylığını açıkladı

Eylül ayında yaptığımız haberde ‘Üsküdarlı’nın teveccüh gösterebileceği Aday’ diye işaret ettiğimiz Ahmet Kılıç, CHP Üsküdar Belediye Başkanı Aday adaylığını açıkladı

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Üsküdar

 

Cumhuriyet Halk Partisi 2019 yerel seçimleri için aday adaylığı süresi uzarken, Üsküdar CHP İlçe Örgütünden iş adamı Ahmet Kılıç resmi adaylığını açıkladı.

CHP Üsküdar İlçe binası konferans salonunda adaylığını açıklayan Ahmet Kılıç kalabalık bir guruba seslendi Kılıç, “2014 seçimlerinde kaçırdığımız iktidarı 2019’da hep birlikte kazanacağımıza inanıyorum”dedi.

 

ÜSKÜDAR’A ÜSKÜDARLI ADAY GEREK

“Partimiz içerisinde sıkılan yumrukları sevgi ve hoşgörü ile çözeceğiz. Parti içerisinde kısır çekişmelerle hiçbir yere varamayız. Bu seçimi kazanmanın yolları ve yöntemleri vardır. Bunun en başında da Üsküdar’ı tanımak gerekiyor. 20 yılı aşkın bir süredir CHP’ ailesindeyim. Üsküdar’a Üsküdarlı, Parti içerisinden ve Üsküdar’ı özümsemiş adaylar gerek. İnsanların her an ulaşabileceği, temiz ve ahlaklı adaylar gerekli. Bu tarife uyan, altını çizerek söylüyorum parti içerisinde çok insan var. Başka yerlere bakmayan hiç gerek yok. CHP bu zamana kadar kendi içerisinden çıkardığı insanlarla çok iyi işler yapmıştır. Devşirme adaylarla hiçbir sonuç alamayız. Biz eğer rakiplerimizi geçerek Üsküdar’ı almak istiyorsak. 172 binin üzerinde oy almalıyız. Bizim partimizin Üsküdar’daki oyu belli. Bizim karşı taraftan oy almamız gerekli. Bunu da kendimizi daha iyi anlatarak, Üsküdar’ın sorunlarına ve çözümlerine hâkim bir şekilde yaparak alabiliriz. Üsküdar’a CHP‘nin nasıl bir parti olduğunu ve Üsküdar’ın nasıl yönetileceğini inşallah göstereceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Eylül ayında yaptığımız haberde ‘Üsküdarlı’nın teveccüh gösterebileceği Aday’ diye işaret etmiştik . NOt: Fotoğrafı büyütmek için üstüne tıklayınız!

 

ÜSKÜDAR’IN SORUNLARI NET ORTADA

 

Üsküdar’ın sorunlarına değinen Kılıç sözlerini noktalarken şunları söyledi. “Üsküdar’ın en başlıca sorunu 30–40 yıldır süregelen İmar sorunudur. Merkezde otopark sorunu, trafik sorunu vardır. 530 bin nüfuslu Üsküdar’da Devletimize ait tek bir tane Kreş yok. Varsa da özel sektöre ait. Yine Üsküdar’da 13 tane Üniversite var ama tek bir öğrenci yurdu maalesef yok. Biz bu sorunların hepsini biliyoruz. Vatandaşlarımızda biliyor. Vatandaşlarımızın oyları işe inşallah Üsküdar’ı CHP ailesine katacağız.”

 

 

CHP Üsküdar Belediye Başkan Aday adayı Ahmet Kılıç Kimdir?


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :