Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.11.2018 - 01:18
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan’dan Üsküdar Anadoluspor için yardım istedi

Üsküdar Anadoluspor Başkanı Mustafa Dereci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi. Dereci, ‘Sayın Cumhurbaşkanımız da Üsküdar’da ikamet ediyor. Üsküdar Anadolu’ya yardım edecektir! diye konuştu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Üsküdar

Üsküdar Anadolu Spor Kulübü Başkanı Mustafa Dereci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istediklerini söyledi. Düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında konuşan Dereci, sözlerine kulübün tarihini anlatarak başladı. Dereci, “Üsküdar Anadolu Spor Kulübü, 1908 yılında Mehmed Burhaneddin yani Burhan Felek ile Dr.Hüdai Bey ve arkadaşları tarafından kuruldu. Galatasaray ve Fenerbahçe’den sonra Türkiye’nin resmi şekilde futbol oynanan üçüncü kulübüyüz. Beşiktaş, ilk spor kulübümüzdür ancak ilk yıllarında futbol lisansı yoktu. Dile kolay, 111 yıllık bir kulübüz. Dalya diyeli bile tam 11 yıl oldu” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ BİZE SAHİP ÇIKACAKTIR

Şu an İstanbul Süper Amatör Küme’de mücadele ettiklerini belirten Dereci, şunları söyledi: “Şu an için gruptaki yerimizin hiç de iç açıcı değil. Ancak, 5 yıl önce kulübü biz adeta sokaktan aldık. Azmettik, önce ikinci amatörden birinci amatöre, geçen sene de Süper Amatör’e çıktık. Süper Amatör’e yükseldiğimizde kupamızla birlikte Sayın Cumhurbaşkanımıza gitmiştik. Kendisi de futbol oynadığı için Üsküdar Anadoluspor’dan haberdardı ancak hayatını devam ettirdiğini bilmiyordu. Yanındakilere emir verip, Üsküdar Anadolu’ya sahip çıkın’ dedi. Sonrasında bizi İBB Genel Sekreterliği’nden aradılar. Arsa gösterilirse saha ve tesis yapılacaklarını söylediler. Biz de Arsa tahsisi için Üsküdar Belediyesi’ne gittik. Ancak gösterilen arsanın tahsisi çıkmadı. Biz de tekrar Sayın Cumhurbaşkanımıza gidip, yeniden yardım isteyeceğiz. Kendisi de Üsküdarlı olduğu için Üsküdar Anadolu’ya sahip çıkacaktır” diye konuştu.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :