Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.01.2019 - 22:39
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar evimiz, gidecek başka yerimiz yok

Adem Kaan Pehlivan, ‘Başkanımız Hilmi Türkmen, son beş yılda Üsküdar’a kazandırdığı kalıcı eserlerle her kesimin takdiri topladı. Bizler burada doğduk ve burada öleceğiz. Gidecek başka yerimiz yok. Bu bilinçle yerel seçimlere hazırlanıyoruz.’

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Üsküdar

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan Anadolu Yakası’nda yayın yapan yerel basın temsilcileriyle kahvaltıda buluştu. Başkan Pehlivan 31 Mart yerel seçimler öncesi durum değerlendirmesi ve Üsküdar'ın 1 numaralı gündemi olan imar ve kentsel dönüşüm hakkında bilgiler aktardı.

ÜSKÜDAR BİZİM EVİMİZ

Pehlivan açıklamalarında şunları söyledi. 31 Mart yerel seçimlerine gidiyoruz ve adı üzerinde yerel basın da bu anlamda bizler için çok önemli. Bildiğiniz gibi 31 Mart seçimlerinde mevcut Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen partimiz tarafından tekrar aday gösterildi. Başkanımızın son beş yılda Üsküdar ölçeğinde yaptığı eserler ortada. Birçok kalıcı eser yaptı. Üsküdar bizim evimizdir. Bizler burada doğduk ve burada öleceğiz. Gidecek başka yerimiz yok. Bunun bilincindeyiz. Ben inanıyorum ki 1 Nisan sabahı Üsküdar, Hilmi Türkmen Başkanımız ile yola kaldığı yerden devam edecektir.

Malumunuz geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımız tarafından son Başbakanımız Binali Yıldırım‘ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığı açıklandı. Bu anlamda Cumhurbaşkanımızın ve partimizin İstanbul’a verdiği önemi ortada. Binali Yıldırım’a İstanbul halkının şimdiden ciddi manada teveccüh göstereceğini şimdiden görmeye başladık. Adayımıza güveniyoruz. Bu konuda Binali başkanımızın en iyi hizmeti yapacağını İstanbul’u her yönüyle geliştireceğinden şüphemiz yok”  şeklinde konuştu.

HEDEFİMİZ 200 BİN OY

Gazetecilerden gelen soruları da yanıtlayan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan,  Yerel seçimde hedeflediğiniz oy sayısı var mı?  Sorusuna da şu cevabı verdi.

“401bin seçmenli Üsküdar’da 200 bin oy hedefimiz var. Bir önceki seçimde 186 bin oy oranı elde etmiştik. Hedefimiz 200 bin oy. Bu oy oranını alana kadar pes etmek yok. Alana kadar uğraşacağız.”

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan Kimdir?

İMAR SORUNU VE KENTSEL DÖNÜŞÜM

İstanbul deprem şehri ve depremin de ne zaman nerede geleceğini henüz bilmiyoruz. 1999’daki depremin sonuçlarını hala yaşamaktayız. Bu yüzden kentsel dönüşüm bizim için çok önem arz ediyor. Ortada çok bilgi kirliliği var. Ben İlçe Başkanı olarak imar sorunu var denilen Kirazlıtepe’yi ziyaret ettim. Vatandaşlarımızın evlerine misafir oldum ve şikâyetleri var mı diye sordum. Kentsel dönüşümden ne kadar memnun olduklarını yerinde gördüm. Sosyal medyadaki bilgi kirliliğine bakarak algı yönetmek çok yanlış. Üsküdar’da İmar Planları 50 ve 100 yıla göre yapılmakta ve bu doğrultuda ilerliyoruz.” dedi

Kaybetmeyi bilmeyen bir parti olduklarını söyleyen Başkan Pehlivan, “Biz 2002’den beri kazanmaya alışkın bir partiyiz. Üsküdar’da halkımızın gönlüne girmiş bir partiyiz. Partimizin liderinin Üsküdar’da yaşaması bizim sorumluluğumuzu bin kat daha artırmaktadır” Diyerek sözlerini noktaladı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :