Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.02.2019 - 22:38
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Naim Er meydana çıktı

DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Naim Er, ‘Üsküdar kanatlarımızın altında’ sloganı ile 31 Mart yerel seçimlere hazırlanıyor. DSP Üsküdar İlçe Başkanlığı ve DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Naim Er basınla buluştu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Üsküdar

Naim Er yerel basınla kahvaltıda bir araya geldi. DSP’de Üsküdar İlçe teşkilatına, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’a, Parti Meclisine, İl Başkanı Çiğdem Mercan’a teşekkür ederek konuşmasına başlana Naim Er, konuşmasına şöyle devam etti.

 “Bizler DSP’ye gönül vermiş, hizmet vermiş insanlar olarak üreten bir kültürden geliyoruz. Yerel yönetim olmadan genel yönetim olmaz diyoruz. Üsküdar’ı doğa ile barışık, daha yaşanılabilir bir ilçe yapmaya kararlıyız. Üsküdar’ın tarihi dokusunu öne çıkartarak turizme elverişli hale getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. 1 Nisan günü sandıklardan DSP çıktığında derneklerimize, belediye kültür merkezlerini kullanabilme özgürlüğü vereceğiz. Gençlerimize ve özellikle kadınlarımıza pozitif ayrımcılık tanıyacağız.

DSP GÜÇLENDİKEÇE HALKIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere, toplumun her bireyinde bilimsel merakı ve farkındalığı arttırarak, ülkemizin Bilim ve Teknoloji alanındaki çalışmalaına öncülük edebilecek, katma değeri ileri teknoloji odaklı hizmetler sağlayacağız.  Teknoloji ve İletişim çağında olduğumuz yıllar içerisinde geleceğe ışık tutan,  kendisiyle ve ülkesiyle barışık, değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için mücadele edeceğiz. Sol’u böldürmemek için çok fedakârlıklar yaptık lakin bizi hiçe sayıp sağ partilere kaydılar. Onlar parti olarak ittifak yaptılar biz de halkla ittifak yapacağız. 1 Nisan sabahı Üsküdar kanatlarımızın altında olacak ve diyeceğiz ki gözün aydın Üsküdar ak güvercin geliyor. DSP güçlendikçe halkın yüzü gülüyor.” diyerek sözlerini noktaladı.

DSP Üsküdar Belediye Başkan adayı Naim Er Kimdir?

 

Naim Er, 1964 tarihinde Tokat/Erbaa’da dünyaya geldi. İşçi bir baba ve ev hanımı bir annenin altı çocuklarından birincisiydi. İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğrenimini Erbaa’da  tamamladı.

 

1987 yılında İstanbul/Üsküdar’da ticaret hayatına başladı. Kurumsal şirketlerde yönetici teknik servis konumunda görev yaptı. Çeşitli sivil toplum örgütleri, dernek ve cemiyetlerde kurucu üye ve yönetim kurullarında yer aldı.

Halen kendi kurmuş olduğum şirkette teknik servis ve satış görevini yürütmekte ticari ve iş deneyimi olarak pek çok resmi kurum ve özel kuruluşlarla faaliyet gösterdi.

Yerel yönetimlerde Demokratik Sol Parti 2009 senesinde belediye meclis üyeliği adaylığı ve 2016 yılından beri ilçe başkanlığı yapmaktadır. Yerel yönetimlerin tamamen kapsayıcı ve bütünleştirici olması gerektiğini, yerel yöneticilerin hiçbir parti veya zümre etkisinde kalmadan, özgürce çalışmalarını yapabilmesi gerektiğini ve belediye başkanlığı görevinin hiçbir menfaat ve çıkar olmaksızın, maaş ve makam aracı gibi imkânlarından yararlanılmadan yapılması gerektiğini savundu.

 

Bu bağlamda Üsküdar’da ikamet eden vatandaşların istekleri doğrultusunda tam bağımsız, hukukun ve toplumsal adaletin egemen olduğu, yönetime halkın katılımının tam ve eşit sağlandığı bir Üsküdar vaat ediyor. Yerel yönetimin şeffaf, ulaşılabilir, tarafsız, insan odaklı, sosyal ve çözümcü bir yapı alması için Üsküdar halkının da desteği ile Belediye Başkanlığına adaylığını koyduğunu açıklıyor.

 

Haber-Fotoğraf: Mehmet Dursun

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :