Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  İbrahim Atlı

          atlibrahim86@gmail.com
         GÜNCEL NAĞMELER

Güncel Posta ailesine katıldığım bu ayda hayatın içinden, güncel konuları sizlerle paylaşacağım. Köşe yazarlarının kendini beğenmişliğiyle akıl vermekten imtina edip, yaşadığım olayları aktaracağım. Umarım ilginizi çeker. Umarım yaşanılanları bir tek ben yaşamıyorumdur. Umarım yalnız değilimdir!

SEN MİSİN İŞ YAPMAK İSTEYEN!

Hiç başınıza geldi mi? Topluma faydalı olacağını düşündüğünüz bir iş yapmak için kolları sıvarsınız ve şevkle yola koyulursunuz. Fakat devlet dairelerinin kaplumbağa hızında ilerleyişi çıkar karşınıza. 9 kapı dolaşırsınız, Temel’in hastaneye gittiği gibi çıkış kapısında bulursunuz kendinizi. Ne kaymakamın ne emniyet müdürünün mülki amirlik yapmaya niyeti vardır. Hükümete Allah sabır versin. Tüm yük sizin omzunuzda..

KUL HAKKINA NASIL GİRİLİR?

Çok kolay! Trafikte sürekli çizginin yanında emniyet şeridi denilen bir yol uzanıyor ya! İşte o yola girdiğin an kul hakkına da girmiş oluyorsun. Trafikteki bin kişiden akıllı olduğunu zanneden o bencil şahsılara karşı aracın arkasına neon ışıklarla şunu yazdırmak isterim : Senin darbe yapmak isteyenlerden neyin eksik? Belki senin bencilliğin yüzünden bir kişi canından oldu! Ne kadar rahatlarım bir bilseniz!

Bunları yaşayan bir tek ben miyim? Nolur yalnız olmadığımı söyleyin!

Yorum Ekle


Elhamdülillah Sözün bittiği yer... Bu gönüle binler de sığar yüzbinler de Aday adaylarının aynı filmi izlemeye zorlaması Haklılık ve doğruluk arasında gidip geleceğiz Ne aydı be? AK Parti Üsküdar’ın Adayı Sedat Ayyıldız mı? Baltalimanı’ndan yeni yaşama merhaba Lafla peynir gemisi yürüttüler Hilmi Türkmen'e Ben de bir şeyler sormak istedim