Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  İbrahim Atlı

          atlibrahim86@gmail.com
         AK PARTİ ÜSKÜDAR’IN ADAYI SEDAT AYYILDIZ MI?

Geçen sayıda Baltalimanı semtine taşındığımı belirtmiş, ama bir ayağımın ve gönlümün hala Üsküdar’da olduğunu ifade etmiştim. Ama yine de “Uzaklara gittin, Üsküdar’dan bihabersin” gibi sözler söylemeyi ihmal etmediler. Ben de diyorum ki İbrahim was here demek yanlış, doğrusu İbrahim has been here! Yani biten bir hikâye yok, etkisi süren bir hikaye var. Bu kadar uzun bir giriş cümlesinden sonra havadise geçelim.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nda bir değişim olacağı söylentisi öteden beri dolaşıyordu, ama “Siyasettir. Bu söylentiler hep olur.” diyerek pek itimat etmiyordum, ama yaşanan son gelişmelerden sonra pek çok kaynaktan duyduğum o ismi zikretmekte bir beis olmayacağını düşünüyorum.

 

O isim Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Sedat Ayyıldız. Pekiyi isabetli bir isim mi diye soracak olursanız? Genç, tecrübeli, hukukçu, vizyon sahibi bir isim. Geçen dönem Üsküdar Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nde icra ettiği başarısı onu Başkan Yardımcılığına taşımış. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığına neden taşımasın?

 

İstanbul İlçe Başkanlığı’na atanan Bayram Şenocak’ın da genç bir isim olduğu göz önüne alınırsa, olasılık daha da artıyor diyebiliriz. Tabii Sedat Ayyıldız’ın ilçe başkanı olması durumunda Üsküdar Belediyesi’ndeki boşluğu nasıl doldurulur bilinmez. Çünkü gerçek manada iş bilen, yetişmiş isimlerden biri. Süreç gösterecek diyelim.

Yorum Ekle


Barbar Olmak ya da Modern Olmak Tüm Mesele Bu Korona’dan sonra ruhunuza iyi gelecek 5 yer Korona’dan Hızlı Yayılıyor Elhamdülillah Sözün bittiği yer... Bu gönüle binler de sığar yüzbinler de Aday adaylarının aynı filmi izlemeye zorlaması Haklılık ve doğruluk arasında gidip geleceğiz Ne aydı be? AK Parti Üsküdar’ın Adayı Sedat Ayyıldız mı?