Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
25.06.2017 - 23:38
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şile Yeni Otobüs Terminali açıldı

Şile yeni Otobüs Terminali hizmete girdi. Şile’nin trafiğinin rahatlaması adına büyüük öneme sahip yeni terminal alanı Ramazan Bayramı öncesi törenle hizmete açıldı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Şile

Şile Yeni Otobüs Terminali açılış töreni öncesi İBB Mehteran Takımı sahnede, iftarı bekleyen vatandaşlar için sahne aldı. Okunan Ezanın ardından açılan oruçlar sonrası trafik sıkışıklığını engelleyecek ve trafik sorununa büyük ölçüde katkı yapacak olan Yeni Terminal Alanının açılış törenine geçildi.

Şile’ye Hizmet Etmekten Mutluyuz Gururluyuz
Açılış töreninde Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu; “Mevsim Yaşayan Bir Şile! Sloganıyla çıktığımız bu yolda, gece gündüz 24 saat saat çalışan  bir ekiple, İstanbul Büyükşehir Belediyemiz en önemli partnerimiz olmak kaydıyla Bakanlıklarda çok önemli ittifaklar kurarak bu hizmetlerin bugün burada olmasını sağlıyoruz.

Tabakoğlu, “Şile’de terminal alanının geçmişte hizmet verdiği alandan kaldırılarak ve kaldırıldığı yerde 600 araçlık 4 katlı yer altı otoparkı inşaatı devam ederken, üzerinde Kent Meydanı ve dükkanlarla turizme kazandırılacak ve terminal hizmetini de artık Bayrak Caddesi üzerinde bu yeni mekanda hizmet vereceğini ifade etti.

Terminal açılışına Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Hulusi Şentürk, Mehmet Metiner, Şile İlçe Garnizon Komutanı Albay Ali Beşir, Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Ak Parti İlçe Yöneticileri, MHP ilçe Başkanı Mustafa Pıçak, Daire Amirleri, Belediye Meclis Üyeleri, Otobüs ve Minibüsçü esnafı ve çok sayıda vatandaş  katıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :