Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.05.2013 - 01:03
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şişli'de 19 Mayıs kutlama programı

Halaskargazi ve Cumhuriyet Caddelerindeki tüm binalar, dev Atatürk posterleri ve Türk bayraklarıyla süslendi. Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, '19 Mayıs’ı anlamına yakışır bir şekilde kutlayacağız'dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Şişli Belediyesi, 19 Mayıs Pazar günü dev bir yürüyüş gerçekleştirecek. “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nı kutlama üzere, Şişli’de vatandaşlarla birlikte bir araya gelecek olan şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “19 Mayıs’ı anlamına yakışır bir şekilde kutlayacağız. O gün tüm yurttaşlarımızı Şişli’ye, hep birlikte bayramımızı kutlamaya bekliyorum. 19 Mayıs’ı gençlerimizle, Şişli’de coşku ve umutla kutlayalım” dedi.  

BİNALAR SÜSLENDİ

19 Mayıs Pazar günü saat 13.00’te Şişli Atatürk Evi’nin önünden başlayacak yürüyüş, Cevahir Alışveriş Merkezi’nde son bulacak. 19 Mayıs yürüyüşüne geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu sene de İstanbul’un her tarafından on binlerce yurttaşın katılması bekleniyor.  Kutlamalar için, Halaskargazi ve Cumhuriyet Caddelerindeki tüm binalar, dev Atatürk posterleri ve Türk bayraklarıyla süslendi.

 
Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :