Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.06.2013 - 16:42
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Sarıgül yine yaptı yapacağını!

Çok değil; yaklaşık 1 ay önce 'Birleşelim' demiş, niyetini açıkça ortaya koymuştu. Yine öyle bir şey söyledi ki, gel de çık işin içinden!..

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Türkiye'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefat eden eşi Nazmiye Demirel'in cenaze törenine katılmak için İslamköy'e giden ve dönüşünde uğradığı Balıkesir'in Çobanlar Köyü'nde 'Başbakan' sloganları ile karşılanan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, "Benim nereye gideceğime, ne yapacağıma Türkiye Değişim Hareketi’nde bulunan arkadaşlarım karar verir" dedi.

CHP'Lİ PARTİ ÜYELER DE İZLEDİ

Helikopterle geldiği İvrindi ilçesine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Çobanlar Köyü'ndeki camiye 20 bin TL’lik halı desteği veren Mustafa Sarıgül, cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’na üye olan isimlerin ve  Güre Belediye Başkanı Kamil Sak ile parti üyelerinin de izlediği ziyarette Sarıgül, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olup olmayacağı soruları üzerine şunları söyledi:

Bize bakan gözlere, bize uzanan ellere söz veriyorum. Hiç merak etmeyin, tünelin ucundaki ışık dün İslamköy’de bugün Çobanlar köyünde gözüküyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’nin bir çok noktasına gideceğim, oralarda gördüğüm ilgi ve alakanın değerlendirmesini önümüzdeki günlerde arkadaşlarımızla birlikte yapacağız...

BAŞI AÇIK TA, KAPALI DA BİZİM

Benim nereye gideceğime, ne yapacağıma Türkiye Değişim Hareketi’nde bulunan arkadaşlarım karar verir. Türkiye Değişim Hareketi bölen olmaz, parçalayan olmaz. Türkiye Değişim Hareketi dün bütünleştirici olmuştur, yarın da bütünleştirici olmaya devam edecektir. Türkiye Değişim Hareketi, inançlı, laikliği savunan, örfüne bağlı, inançlara saygı gösteren, ötekisi olmayan, bismillah diyerek yoluna devam eder. Türkiye Değişim Hareketi’nde başı açık olan da bizim, başı kapalı olan da bizim

3. KÖPRÜ İÇİN RİCA ETTİ

İstanbul’da 3. köprünün temeli atıldı. Belki kıtaları birleştirecek ama gönülleri birleştirmekten uzak oldu. Köprülerin gönülleri de birleştirmesi lazım. Köpülere konan isimlerin bütün yurttaşlarımızca sevgi ile karşılanması lazım. Bu ismin gönülleri bir araya getirecek bütün siyasi partilerin uzlaşacağı bir ismin verilmesini bu mübarek cuma gününde iktidardan rica ediyorum. Bu isimleri ben ya da siz koymamalısınız. Bu projeler ülkenin projeleridir. Bu isimleri parlamentoda bulunan bütün siyasi partilerle istişare yapılarak o isim konulmalı.

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :