Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
23.07.2013 - 07:13
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Sarıgül, Lozan’ı CHP ile kutladı

Lozan Antlaşması’nın 90. Yılı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Milletvekili Gülsüm Toker ve Ankara CHP Milletvekili Hayri İnönü ile birlikte Edip Akbayram’ı dinleyerek kutladılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ŞİŞLİ Belediyesi ve İnönü Vakfı tarafından düzenlenen Lozan Antlaşmasının 90. Yılı nedeniyle Şişli Cevahir AVM önünde etkinlik düzenlendi. Edip Akbayram’ın sahne aldığı etkinlikte vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Konsere, İnönü Vakfı Kurucusu Özden Toker İnönü, Ankara CHP Milletvekili Gülsüm Toker yine Ankara CHP Milletvekili Hayri İnönü ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül başta olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

ATATÜRK’E VE İSMET İNÖNÜ’YE BORÇLUYUZ

Konser arasında düzenlenen etkinlikle ilgili konuşan İnönü Vakfı Kurucusu Özden Toker; “Lozan'ın 90. Yıldönümünü İnönü’nün kızı olarak, bu kadar güzel kutlamama imkan yoktu siz buna imkan verdiniz. Çok teşekkür ediyorum” dedi. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül; “bugün burada Lozan akşamında iftarlarımızı beraber açtıysak, bu güzel ramazan ayında bu konseri dinleyebiliyorsak, bunu Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü’ye borçluyuz” dedi. Ardından Şişli Belediye Başkanı Sarıgül; İnönü Vakfı Kurucusu Özden Toker ve Edip Akbayram'a bir demet çiçek takdim etti.

 

AKBAYRAM’DAN 3 SAATLİK KONSER

Yaklaşık 3 saat süren konser Edip Akbayram’ın şarkılarıyla sona erdi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :